Ty si evidentne nepochopil pojem občasné zdroje energie.
Evidentne ti chýba technický základ ohľadom stability elektrickej sústavy.
Je úplne jedno koľko TWh vyprodukovali veterné elektrárne, ale nie je jedno koľkokrát tým veternými elektrárňam zachraňovali krk iné zdroje elektrického výkonu.
PS: Elektrický výkon elektrární nedokážeš nasypat do vreca a keď jeho nedostatok tak z neho odsypeš.

