Krym je Ukrajinský, takže je to vnútorná záležitosť Ukrajiny.
Krym je Ukrajinský, takže je to vnútorná záležitosť Ukrajiny.
škoda že ficiak nešiel kandidovať za prezidenta, hned by sa ukázalo ako je oblúbený
možno dostal celotelovú masáž
Hra na pomysli si číslo je to zas....
zdravotník nedostane doživotnú ochranku a doživotnú rentu ? aha nie, čo je dovolené bohom nie je dovolené volom.
Boľševik prečo šíriš nenávisť ? Čo by ti na to povedal tvoj šéf Fico ?
Priemyselná špionáž bola, ked výrobcovia z Europy museli povinne vyrábať v číne tak že polovicu vlastnil čínsky "partner" a museli odovzdať celé svoje "Know how"
Boľševici plačú, snívajú o trénerovi z Ruska.
plochozemcovi Kotlárovi sa nejako zasekáva HDD , zasa trepe o zlej interpretácii, staré kecy
aj ja chcem reprezentovať štát, kedy je nástup do špeciálu na zápas s Ukrajinou ????
čas Kotlebu a Uhríka je zasa tu !
normálny človek si urobí záver za 10 minút. Konšpirátori hľadajú cestičky ako z toho vytĺcť nenávisť a politický kapitál však šukajko ?
dovezú si svojich obohacovačov.
Všetko je dobré, lenže ten trojvalec je pre mňa NO GO zóna
prídu Rusi a zas začnú vyrábať tanky T72 ako pred tým
Všetok ten bordel smeruje sem na západné Slovensko, nestačí že tu máme dve jadrové Elektrárne, chemičky v Hlohovci a Šali, rafinérku v Bratislave, ešte aj tento bordel s baterkami dajú do Šurian k novým Zámkom na najúrodnejšiu zem. To žijú fakt debili v ostatných častiach Slovenska, že nie sú kompetentní a schopní tam postaviť takéto fabriky ?
to sa stalo v Nitre a Trnave
koľko budú brať plat zamestnanci? Určite v priemere okolo 3000€ mesačne, šak to nie sú tí zlí kapitalisti zo západu.
to znamená že číňan v šuranoch bude vyrábať baterky pre Inda v Nitre.
Hlavne najväčší zamestnávateľ, 10 000 rodín má kde bývať a čo jesť. Odkedy vás boľševikov trápi životné prostredie ? Šak Green Deal je fuj, či ?
Odporúčame