Trump je uz taky ,zacina aj demencia ,tak hadam Meloniova sa mohla povzniest,ale bohuzial zeny v politike su precitlivele plackaju vid napr Caputova.Taka Merkel ,by sa na to kaslala,lebo by vedela ,ze nema Trump uz vsetkych pat pohromade ,alebo by mu to vytmavila..Poltika je muzska zalezitost a maloktora zena sa uplatni,ako Merkel,Thather ,ale aj anglicka kralovna.


