tiež dobre eurosvelt++++
btw slovo "šprochy" sa mi páči, budem používať:-)
tiež dobre eurosvelt++++
btw slovo "šprochy" sa mi páči, budem používať:-)
toho sem neprivolávaj lebo odchádzam a radšej budem pozerať topky, to mi prijde potom inteligentnejšie ako nummiho pomyje
málo nie, kopnutá hus zagágala, o čo jej ide o flek? čo sa karta obracia, meníme kabáty a uhol pohľadu,alebo retušuje?
bartrovy obchod alebo novodobá biblia ja do teba ropou a ty do mňa bombou...
všetci nie, ale na vyvolanie chaosu a davovej psychózy stačí jeden uplatený alebo ctibažný idiot
je ten lysenko človek alebo automat do ktorého vkladajú amíci diskety
tejto helenke prajem nech ju unesu čečenci na trojskom koni
svätá pravda silu internetu a odovzdávaných správ a videii politickí magori podceňujú
trolluju na googli a po polnoci nafetovaní udrú
Lýbia a jej ľud nevedia komu patria...to je moja skromná poznámka..
tiete vystúpenia nepozorujem a ani sa nad nimi nezamýšľam, neviem totiž, ktoré bolo z úprimného popudu tých decák a ktoré z úprimného dolárového popudu prípadne aj rubľového. Venujem sa radšej faktom.
A ako a prečo sa deju a diali veci v Afganistane už vieš snaď tiež, talibancov, ktorích vyzbrojili proti rusom USA, GB a SA sa sformovali teroristi , ktorí sa otočili proti USA, takže kto druhému jamu kopal, sám do nej spadol...
Za zmienku tiež stojí, že posledným afganským prezidentom, ktorý navštívim Moskvu bol Mohammad Nadžibulláh, niekdajší vodca afganských komunistov. On oslovil v júni 1988 Valné zhromaždenie OSN so žiadosťou, aby podporili mierové riešenie krízy v Afganistane.V čase keď viedol krajinu, odišli Sovieti, ale s mudžahedídmi boje nezvládol a prehral. Keď moc prevzal Taliban, mohol prezident dvakrát utiecť. Veril však, že ho nezabijú a ostal v Kábule.Keďže bol ateista, Taliban sa s ním vysporiadal po svojom – veľmi surovo. Po tom, ako Nažibulláha spoločne s jeho bratom zadržali a brutálne ich mučili, vykastrovali ich a mŕtve telá zavesili na stĺpy verejného osvetlenia.
V Moskve sa stretáva afganský prezident Hamid Karzaj s ruskými politickými špičkami. Chce, aby „ruské oči zohrali v Afganistane dôležitejšiu úlohu“. Z nepriateľa, z krajiny, ktorú museli z Afganistanu vyhnať, sa stáva spojenec.
Rusi si uvedomujú, že mimoriadnym problémom súčasného Afganistanu je neustála hrozba terorizmu a drogy. Vysielajú však jasnú správu. Ako v októbri povedal ruský stály zástupca v NATO Dmitrij Rogozin: „Sme ochotní podporiť Afganistan akýmkoľvek spôsobom, s výnimkou priamej vojenskej účasti v krajine. Žiadny ruský vojak už nevstúpi na afganskú pôdu!“Afganci sú radi, keď im Rusko pošle zbrane, vycvičí vojakov, políciu a podľa všetkého by sa nebránili, ani príchodu ruských vojsk... Za všetkých stačí vyjadrenie blízkeho spolupracovníka niekdajšieho vodcu afganského vojenského odporu proti sovietskym vojskám: „Vojenská pomoc bude u nás vítaná.“
Odporúčame