Tak je - pán Pellegrini sa snaží previesť Slovensko cez nástrahy s čo najmenšími stratami...
Tak je - pán Pellegrini sa snaží previesť Slovensko cez nástrahy s čo najmenšími stratami...
Vladkio - a ako si ty - veriaci človek zdôvodňuješ následný biedny život detí v chudobe, strádaní takmer všetkého, čo je nutné pre život detí? Alebo to máš v paži - hlavne, že sa narodili...
.
Poskytol si ty niekomu "pomocnú ruku"? Alebo si ten taký veriaci, ktorý v kostole v prvej lavici spína ruky?
Máš rozumné odpovede na moje otázky?
Myslím, že si tam "otupel", keď nevidíš ten rozdiel.
Mimochodom, ty nediskutuješ pod blogmi pána Fica? Rada by som si bola pozrela tvoj názor - ale dvíhal sa mi žalúdok z toľkých úchylákov, tak som to vzdala.
Pozrela som si nielen Ficov blog, na ktorý si dal link - aj ten jeho blog o Kuciakovi. A samozrejme aj časť debát pod obidvomi blogmi.
Tie debaty tam, sú poriadny hnus. To aj slovo žumpa je slabučké. Skôr je to skládka poriadne jedovatého, chemického a zároveň rádioaktívneho odpadu. Tak skoro na SME nekliknem...
Zasa táraš - mal si biedny plat? Platy boli primerané cenám a životným nákladom. Ale ty si zrejme nevedel hospodáriť. Cigarety a alkohol aj vtedy načierali do rozpočtu. Obyčajní ľudia, vedeli zo svojich platov postaviť chalupy, bežne si odkladali do Sporiteľne na družstevné byty, atď. Vraj si pracoval v bani - tam boli platy veľmi dobré.
A k tomu bývaniu - príživníci v "mamahoteli" sa dlho nezdržiavali. Pre nich boli vyhradené iné "hotely". Zamestnávatelia mali pre svojich zamestnancov ubytovne, slobodárky, byty.
Ale to ty dobre vieš - neverím, že sa nepamätáš, iba tu hráš stratu pamäte. :-)
Ani ty si nemal vtedy otázky a pripomienky? Až teraz ti docvakli? Nó - to si teda poriadne zachladený.
Choď sa pozrieť - raz vidieť, je lepšie, ako stokrát počuť, alebo prečítať.
Žiješ predsa už 30 rokov v demokratickom kapitalizme, určite máš aspoň dve zamestnania, alebo si podnikateľ, či aspoň živnostník. Takže - zober svoje bankové karty a vydaj sa na cestu okolo sveta. Vieš predsa, že v kapitalizme ti nebude nik brániť - ako ti bránili za socializmu. Teraz si môžeš dovoliť pozrieť všetky štáty, aj Rusko, Venezuelu, Kubu, Severnú Kóreu. A môžeš aj ich susedov, keď už tam budeš - aby si mohol porovnávať.
Tak hor sa do cestovania a poznávania sveta - aby si nezomrel úplne sprostý.
Mysliteľ Stano - príživníci neboli bezdomovci. Príživníci mali kde bývať - ale nechcelo sa im robiť. Tak tu nesplietaj sprostosti.
Vrátiť sa k socializmu, keď je všetko, čo bolo štátne rozkradnuté, zničené, alebo v rukách zahraničných majiteľov - to si ako predstavuješ? Asi ako "Hurvínek válku"? Ale časom môže k tomu dôjsť a vo veľkej časti Európy.
A to na začiatku akcie "Kočner a jeho SMSkovanie" padlo, že ide o 80 tisíc SMS za roky 2017 / 2018.
Kedy ten chlap podnikal, kedy žil, spal,...
Natan - tento tvoj komentárik, teda jeho prvé 2 riadky, sedí ako zadok na nočník, na videjko, ktoré v tom "denníku S" je pod článkom. Ale úplne presne, až mi je to divné. :-)))
A ty, alebo pjk127 máte dôkaz, že pár minút po polnoci, keď článok vraj pjk127 čítal, mal taký nadpis, ako on tvrdí? Určite čakal cez polnoc, aby mohol čítať "žeravé Aktuality".
Veríme!!!
A prečo pod blogom Slaveny zo včerajška, "poúčaš diskutérov" opačne? Čo ťa zrazu osvietilo? Milan1 ty si poriadny vrták - ale prečo meníš kalibre? Podľa potreby - ale na tom nie je nič "manipulatívne", ty môžeš... :-))
pjk - chytráčik, prečo si nečítal ten komentár pána Vagoviča ráno, napr. o 7:00 - 20.8.2019?
Nebol by si musel písať tento "všeobjímajúcu lásku" podnecujúci príspevok... Chápeš? Alebo potrebuješ polopatistické vysvetlenie?
No a? Kvôli tomu, ako chápeš obsah blogu ako celok ty, my ženy nemáme právo na svoje videnie a reakciu?
Choď už kdesi s tým poučovaním - poučuj si doma, ak máš koho a ak sa nechá.
Pre tzv. "média a novinárov" pôsobiacich na Slovensku je Ústava SR na úrovni rolky toaletného papiera.
Ledaže by išlo o ich kožu, vtedy sa začnú oháňať Ústavou...
:-))) Aké tvoje argumenty treba vyvrátiť? Veď ty tu máš "argumenty" na úrovni JPP. Obyčajné klebety a ohováranie. Ale dobre zaplatené - to jediné je u teba logické.
Odporúčame