Pálenkár - ako to, že "cestovateľský blog" pokladáš za haluz? Akurát ty by si mal mať pochopenie - veď sám opisuješ v blogoch svoje cesty.
A že bloger svoj zážitok "zdramatizoval" - robí blog zaujímavejším.
Pálenkár - ako to, že "cestovateľský blog" pokladáš za haluz? Akurát ty by si mal mať pochopenie - veď sám opisuješ v blogoch svoje cesty.
A že bloger svoj zážitok "zdramatizoval" - robí blog zaujímavejším.
Pichloš - stratil si všetky "pramene tvojich finančných príjmov" - preto tak rád zdôrazňuješ takéto výmysly?
Pálenkár - tuším chceš konkurovať Hansovi Christianovi Andersenovi ... :-)
"Kto chce psa biť - palicu si nájde" - a pred voľbami to platí obzvlášť - a o to ide teraz v Maďarsku.
O tom je aj tento blog. A o tom je aj ten "škandál, ktorý otriasa0 Budapešťou".
Ten "László Kovács" je zrejme maďarský "kajúcnik". :-))
Silou-mocou chcú Orbána odstrániť - ale mali by si vymyslieť nejakú uveriteľnú "palicu" - moc bujná fantázia je na škodu ...
Laco - "všetkého moc škodí" - aj selfíčiek - aj kritiky - aj samochvály. Tak si tých najväčších kritikov potrestal. Zbavil si sa svojich "blízkych" - a už sa asi cítiš lepšie - či?
A len tak na okraj - "narcis" a "narcista" nie je to isté. Na žiadnej fotke sa na "narcis" ani trochu nepodobáš ... :-))
Chlape - ty keď sa "rozbehneš" - tak táraš "piate cez deviate". Odrazu ti už ani nevadí, že to nie je "k veci".
Zrejme to preháňaš s tými "čelovicami" - neprospievajú ti. Vymysli niečo iné - vhodnejšie k tvojmu veku.
Pichloš - zo Slovenska odchádzajú každý rok do zahraničia miliardy € ziskov, dividend z bánk. obchodných reťazcov, elektrárni, továrni, ...
A len malá časť sa nám vráti v podobe dotácii - aj tie sú podmienené použitím. Fico povedal pravdu.
V Európe - a v EÚ obzvlášť - chýba "politická elita" - neskorumpovaná, rozumná, mierumilovná.
Ty si naozaj myslíš, že Fico a Orbán "očakávali", že ropa a plyn z USA by mohli byť "lacnejšia" ako sme mali z Ruska? :-))
Laco - ja si myslím, že z teba nikdy nebude "košický Nostradamus"...
Bloger - musím opraviť poslednú vetu blogu - pretože tam vidím "chybu".
Správne má byť: "Je tu ... - a našej opozícii STÁLE PORIADNE ŠIBE.
Pán Michal Šimečka zrejme objavil u seba "veštecký talent" - a na sneme mu dal voľný priechod ...
Ale, že sa verejne nepoďakoval pani exprezidentke - a ani ju nespomenul pri takej výnimočnej príležitosti - to mu isto mnohí progresívci nezabudnú.
No čo by robili redaktori, novinári, ... s "ušetreným časom"?
Určite "pracujú na sebe" - vzdelávajú sa, sledujú ako sa vyvíja situácia vo svete, venujú sa nášmu premiérovi, našej vláde, Ukrajine, Putinovi, ... - aby mohli obyvateľom SR priniesť "presné a pravdivé" informácie. :-)
Mirius - čo to táraš? O akom "vyhladení národa" to tu splietaš?
To by musela RF za tie 4 roky mať Ukrajinu zrovnanú so zemou - ale to by museli bojovať tak, ako USA po všetky tie roky, od 2. svetovej vojny po celom svete.
To fakt už nedokážeš rozmýšľať? Veď hádam nie si slepý a hluchý ...
Pichloš - to je nie je dobrá výhovorka. :-)
Aj v nemčine sa tento zlozvyk - "zbytočne časté" opakovanie nejakého slova / slovného spojenia vyskytuje - satelit to "nevyfiltruje"...
Pichloš - a ty sa tu v debatách snažíš vypisovať - "ako keby si tu bol sám". (Asi chceš dobehnúť zameškané)
Mimochodom - časté opakovanie akéhokoľvek slova, či slovného spojenia, je zlozvyk. Aj keď je gramaticky správne.
Zátoka - aj tvoja manželka je "Slovák dosť xenofóbny"? :-)
V štátoch bývalej Juhoslávie si sa prečo "neasimiloval" - tiež problém?
Pichloš - nerob zo seba mentálne postihnutého. :-)
Ty chápeš veľmi dobre, že "pustením do Palestíny" mohli zachrániť ďalšie státisíce Židov - ale nechceli ...
Zátoka - že ty nevieš "kto si" - to sa chváliš, alebo sťažuješ?
My tu ale nemôžeme za to, že ty sa cítiš ako vydedenec. Ani ti nedokážeme pomôcť. Je to na tvojej duši a svedomí.
Odporúčame