V Rusku je voľný trh? A ja že skorumpovaná prepletená banda oligarchov a mocipánov.
V Rusku je voľný trh? A ja že skorumpovaná prepletená banda oligarchov a mocipánov.
Áno. Únosy deti je výslovne uvedené ženevských dohodách že ide o vojnový zločin. Schvaľovanie zločinu je taktiež zločin.
Vysvetli to nabudúce Rusom na ambasáde keď si najbližšie dojdes po výplatu.
Ani Ukrajinci nemajú žiadne štátne oslavy Banderu takze môžeš spokojne spávať.
Na jeseň bola Ukrajinská ofenzíva. Obsadili Ukrajinci charkovsku a chersonsku oblasť. Možno ti to ušlo.
Ruskym zbrojárskym oligarchom ide biznis.
O nás bez nás tu už bolo a neviedlo to k mieru. Pápež nepozná históriu keď robí takéto utajené akcie
Nie len Čína, ale aj India a Brazília. Cize cely slávny BRICS. a ešte okrem toho aj Kazachstan.
Cize ten obraz čo tu maľovali trolovia že ako cely svet okrem NATO stojí za Ruskom sa rozpadol na prach.
Zoberú pas a odvedú ich na vojnu. Nezoberú a deportuju z rodiska.
Ja na ich mieste by som zobral pas, nechal sa odviesť a postrieľal všetkých ruských veliteľov hneď ako by mi dali do ruky zbraň.
Stretko zradcov národa a lokajov Kremľa
Nesedí tvoja neinformovanosť iba. Boli totiž minimálne dve salvy. V prvej išlo 18 rakiet, v druhej 20.
Stačí sa opýtať keď niecomu nerozumieš.
A teda prepadnutie Ukrajiny je, či nie je ruská agresia?
Jaaj, cize keďže to tvoj kamoš kdesi videl v telke tak to musi byt pravda?
No. Na 90 percent si to všetko vymyslaš. Na 10 percent si tak mimo že je to pravda a uveril si takej hovadine. Keby si mal trochu vyššie IQ tak by vedel že madarska menšina na Ukrajine je malička, asi štvrtina toho čo na Slovensku. Keby vojna stala na vojakoch maďarskej menšiny tak Ukrajina by mala tak možno dva prápory a nie milión mužov.
Áno, to Rusi ak ich prisluhovači posielali ľudí u nás do uránových bani.
Vidím že staré zvyky ta neopúšťajú.
Nie, žiadnu svastiku nikde Ukrajinci nedávali. Klameš.
Ukrajinské obyvateľstvo vraždia Rusi. Najviac tých čo sú k ním najbližšie kde je veľa Rusov mimochodom.
Vysokú cenu za vojnu neplatí Maďarsko ale Ukrajinci maďarskej národnosti.
To je ešte ďaleko od vylodenia sa. Ukrajinci obsadili nechránený ostrov blízko ľavého brehu Dnepra. Ľahká pechota bez ťažkých zbraní. Cieľom je podľa mna len znervóznieť Rusov a donútiť ich poslať tam nejaké jednotky ktoré budú chýbať inde.
Odporúčame