Nikto by nepotreboval muníciu keby Rusi zákerne neprepadli cudzí stat.
Nikto by nepotreboval muníciu keby Rusi zákerne neprepadli cudzí stat.
Rusi sa na vojnu pripravovali 10 rokov. Europa a NATO nie.
Áno. Treba velebiť zabíjanie agresorov. Keď sa Rusom nepáči ako ich vítajú Ukrajinci tak kedykoľvek môžu ísť domov.
Akurát že nikoho nezaujíma čo ty tvrdíš že si trafil.
Orban nikdy z EU neodíde. Bude len stekat, búchať sa do pŕs a akože bojovať za “národne záujmy”. A okrem toho bude rozkladať eu zvnútra. A bude to robiť dovtedy kym ostatne krajiny nepovedia že stačilo.
Ľudia v 1989 vyšli do ulíc lebo chceli aby sme nepatrili do ruského mira ale do slobodnej Európy. A v srabe sme preto lebo bývali bolsevici sa nevzdali ale stále nas namiesto na západ ťahajú do područia Kremľa.
Podľa mna Maďari nemajú čo robiť v EU. A ani Slováci ktorí si dobrovoľne zvolili kremelske babky.
Národ udavačov
Áno. Ale im sa cnie len za husakovym socializmom kedy zatvárali len pár disidentov. Rusom sa cnie za stalinizmom kde poslali do gulagov milióny ľudí. To je už fakt hardcore.
Ale hej jasne. Príjmy Ruska prepadli o 40 percent, milión Rusov zdrhlo, další milión umiera na Ukrajine a rubel pikuje k zemi. Ale ekonomika šľape. :) no jasne. Kto by vôbec mohol veriť niečomu inému?
Stalinizmus sa vrátil do Ruska. Ale zjavne Rusi sú na to nie len zvyknutí ale dokonca sa im za gulagmi cnie.
A prečo už konečne Maďarsko nevypadne z EU keď sa mu tam tak strašne nepáči? Všetkým Európanom by sa uľavilo a Maďarsko by konečne bolo slobodne…. Či nie?
Skus zísť z tvojich lazov medzi ľudí a tam sa opýtať.
A povinne narodne jedla v reštauráciách dúfam tiež budu? A Ježiš Kristus kráľom Slovenska hádam tiež?
Odporúčame