Ešte je priskoro sa tešiť, veď vieš ako dopadli sviatky, či konsolidácia a transakčná daň, kde ani zďaleka nevybrali čo chceli a pokiaľ to má pod patronátom aj Láďo tak................
Ešte je priskoro sa tešiť, veď vieš ako dopadli sviatky, či konsolidácia a transakčná daň, kde ani zďaleka nevybrali čo chceli a pokiaľ to má pod patronátom aj Láďo tak................
Je dobré o tom písať, ale aj tak sa to nezmení. Lekári nikdy neboli a nikdy nebudú chudobní. Kto chce pochopil, ale viac o tom písať nebudem. Za tie peniaze by sa aspoň občas mohli aj usmiať a nie dávať najavo, že ich otravuješ a si nikto. Česť výnimkám.
Dnes zverejnený prieskum Focusu a následne SCIO. Hnutie Slovensko 9,6 resp 9,62% a to samostatne.
Máj - júl 2024. Koalícia Slovensko Za ľudí, Kresťanská únia 3,6 až 4,1%
A ako sa mi tu smiali pred rokom, keď som písal, že hnutie Slovensko bude vo voľbách štvrté najsilnejšie. A to som písal pred rokom, keď mali 7%.
No čo? stále niekto blúzni, že bez hnutia Slovensko sa to dá vyskladať?
Nemožné.
V Hlase nie je žiadna sebareflexia. Dnešný prieskum SCIO im dáva 6,6%, NMS 7,1% Pokles začal pre slabučké dištancovanie sa od Kottlára, hlasovania za covidovú amnestiu, rušenie úradu a mnoho iných. V Hlase si stále neuvedomujú, že ich elektorát netvoria iba voliči Fica z volieb 2020, ale aj prvovoliči, či voliči opozičných strán, ale oni sa už vracajú späť. Nechajte Matúša a Barteka ďalej pracovať:-)
+++Je dobré, ži si to napísal, ale na to sa už zabudlo. Zabudli ako hlasovali europoslanci za Smer pred xx rokmi v EU, Zabudlo sa aj na Blahu na dúhových pochodoch a slogan: ani náboj Ukrajine?? Škoda reči, povedia voličom, že my sme mysleli nie zadarmo. Pritom tam bol aj iný slogan: Každý dodaný náboj predlžuje konflikt. Ver mi, nemá to význam písať.
Ako som sa z chuti zasmial. Pekne si to prirovnal.
Pokúsim sa čo najjednoduchšie. 1: Spomenul si 7% pre hnutie Slovensko. Vôbec ma neprekvapilo, že nevieš, že od jesene 2024 sa Hnutie Slovensko meria už samostatne a nie ako koalícia so stranami Za ľudí a Kresťanská únia a teda 7% nepotrebujú. Nedočítaš sa to, lebo sa o tom nehovorí, ale je to najväčší nárast zo všetkých politických subjektov. Máj-Júl 2024 koalícia Slovensko, Za ľudí, KÚ 3,6-4%. Teraz hnutie Slovensko samostatne 8,5-10%
2: Máš pravdu, hnutie Slovensko nemá 7%, ale je už dvojciferné. Porovnáme po voľbách, dobre?
Milanx 14.05.2026.
Včera som písal pod prieskumom NMS, že si počkám na Focus a SCIO. A potvrdilo sa to, Nárast Hnutia Slovensko a to až o 1,1 p.b. U Focusu aj nárast Smeru a pokles Republiky. Ten pokles Republiky (a nie malý) sa potvrdil aj u NMS. Aj keď nie výrazný, ale pokles PS u oboch agentúr. Demokrati? 5,2% Veľké riziko prepadnutia hlasov. Je už smiešne, ak niekto uvažuje o vyskladaní vlády bez hnutia Slovensko a články, nadpisy :: Opozícia bez Matoviča vládu nezloží................ A Matovič je čo? Koalícia? Čudujem sa aj politológom, že to nepovedia už priamo. Bez hnutia Slovensko nie je možné zložiť vládu odlišnú od tohto marazmu. Nereálne, nemožné.
Republika má 21, je tam chyba.
To on nevie, je nevzdelaný.
Trojdňová špeciálna.
V Rusku je dobre? bolo dobre?
A Matovič 4% ako v štátnom prieskume:-)
Tiež som sa zasmial a to poriadne. Asi sa to niekoho dotklo, veď tam sa rozprávajú iba o receptoch, že?
V článku, teda nadpise je: KDH takmer mimo parlamentu. No, ak to porovnáme s aprílom u tejto agentúry neklesli, mierne stúpli. Kto to sleduje vie, že KDH a Hnutie Slovensko majú najnižšie percentá práve u tejto agentúry. Výsledok hnutia Slovensko a teda najväčší nárast a to až o 1,1 per.bodu a 8,2% u NMS je zaujímavý. V kontexte toho, čo som písal vyššie môže byť u iných agentúr samostatne už dvojciferný. NMS: Slovensko 8,2% + Za ľudí 2,3% , spolu 10,5%. Počkám si na SCIO a FOCUS. Stále ešte niekto nechápe, že bez hnutia Slovensko sa nemôže vyskladať vláda odlišná od tohto marazmu??
2,3%, a spolu s hnutím Slovensko sú dvojciferný.
Tu na pravde to nie je prieskum a je na zaplakanie, že to nevieš.
Takto sa to robí. Kytice, bozky, ale čo tak sa opýtať, prečo sa synovia, či vnuci nevracajú už 4 roky domov.
Pamätám si ako Putin rozprával o nezostreliteľnej superzbrani Kinžal, alebo Armate, ktorá ani nenaštartovala.
V porovnaní s kauzami koalície je to prd do stromovky, ale za tým, že predseda, ale aj celá PS túto kauzu nezvládli si stojím.Amatérske chyby a to jedna za druhou. Aby PS nedopadlo ako Hlas. Samozrejme nie až tak strašne, lebo Hlas stratil až polovicu elektorátu, ale vieme ako to začalo. Tiež si nepriznali chyby a stáli za svojim Matúšom vo všetkom a radšej spochybňovali prieskumy namiesto sebareflexie.
Odporúčame