Nič iné nehrá rolu?
40 odsúdených smerákov:
Nič iné nehrá rolu?
40 odsúdených smerákov:
40 odsúdených smerákov:
https://dennikn.sk/3532879/odsudili-uz-viac-…
PS má ešte veľmi ďaleko k tomu, aby mali toľko podvodníkov vo svojich radoch!
A preto tam zdrhá každý, kto môže... Dokonca aj Moslimovia, či ruská oligarchia!
Nechajme ho, má vybavenú výnimku. Výnimku z rozumu...
menej kradnutia vo svojich mafiánskych sieťach, keďže žiadne také nestihli vybudovať, lebo nie sú 15 rokov pri moci?
Nie, ale už vieme, prečo im hrabe. Chýba dávka...
Rebríček korupcie za rok 2024:
105. miesto Ukrajina
154. miesto Rusko
180. miesto Somálsko
Fico a aj Orbán na to nemajú guľky :D
Oni len bliakať, že im niekto ubližuje. Neviem si predstaviť, čo by robili, keby nás niekto začal tri a pol roka reálne bombardovať!
V tomto prípade sa spoliehame na dodávku ropy cez vojnovú zónu. Nič hlúpejšie by nerobil žiadny bežný človek, keby sa jednalo o neho.
Brusel by nás zožral, keby sme diverzifikovali? Nefetuj toľko, dezolát.
A potom príde z Kyjeva zas reakcia :)
Stále nechápete ruSSandy, že akcia vyvoláva reakciu?
Priamy útok na Slovensko bola aj výstavba plynovodov Nord Stream, ktorým chceli ruSSáci obísť Ukrajinu a aj nás.
Zvykajte si ruSSandy, že vás nikto nemá rád. Ani Hitlera v rokoch 1941-1945 sme/ste "nemuseli"...
Keby ste vy ruSSáci nenapadli Ukrajinu, Zelenský už nie je prezidentom :D Je to len a len zásluha ruSSka, že je ešte prezidentom Ukrajiny :D
Nový nick??? Len hlupák nedokáže kliknúť a zistiť, odkedy som tu pod týmto nickname. O 8 rokov dlhšie ako ty pod tým svojim.
:DDD
A preto je na medzinárodnom súde v Haagu hľadaný a obvinený Putin :D
"Neskutočné ako dokážete skombinovať nesúvisiace udalosti tak aby Vám to pasovalo do Vášho sveta. Ibaže klamete sami seba."
Presne na tomto základe ste sa rozhodli na 11 rokov (predbežne) zlikvidovať život vlastnej, teda ruskej menšiny na Donbasse. V roku 2014 tam mali nejaké protesty, aby ste tam nabehli vy ruSSáci a odvtedy žijú 11 rokov vo vojnovej zóne v každodennom strachu o život, bez vody, bez jedla, bez vidiny lepšej budúcnosti. Jednoducho v ruSSkom svete. Gratulujem :D
Zarmútil? Ja sa bavím, ruSSanda, ako rozhadzujete po Ukrajine ručičky, nožičky...
ruSká paralympiáda bude zrejme najväčšie športové podujatie na svete, kam sa hrabe riadna olympiáda: