21% základná úroková sadzba ruskej centrálnej banky. 21%!!! A s výhľadom na ďalšie zvyšovanie! V krajine s najväčším nerastným bohatstvom na svete. Ruský zázrak :DDD
21% základná úroková sadzba ruskej centrálnej banky. 21%!!! A s výhľadom na ďalšie zvyšovanie! V krajine s najväčším nerastným bohatstvom na svete. Ruský zázrak :DDD
nič také nesľúbili a už vôbec nie agentovi KGB
to bude niečo iné. Ja to odhadujem na schizofréniu. Všade vo svete psychiatrická diagnóza, iba v ruSSku národná črta.
veď aj ruSSák a preto tento týždeň klesol rubeľ už pod hodnotu jedného dolárového centu
Jedného blízkeho dňa vojna skončí (ako natáral Trump) a potom bude Gazprom prosiť, aby mohol plyn znovu dodávať na najbohatší trh v okolí.
"nový svetový poriadok" je v preklade z ruštiny schizofrénia. Chorý národ!
ešte doplním, že ruSSko aj niečo získalo. Získalo opovrhnutie celým demokratickým svetom. Posielať rakety na bytovky, demolovať mestá, vraždiť civilistov.... Jednoducho ruSSko sa zmenilo na Terorristán.
"EU sa odstrelila sama" ...
....a preto do nej stále prúdia zástupy utečencov a to aj z krajín legendárneho BRICS+ :D
Svatá prostoto!!!
Z Afganistanu sa v roku 1989 trepali po desiatich rokoch zo stiahnutým chvostom. Aj ruSSák môže prehrať. A už aj prehral.
Keby aj na Ukrajine získal územie, prehral kredit spoľahlivého obchodného partnera, prehral ekonomický rozvoj v najbližších rokoch, stratil státisíce mužov v produktívnom veku, získal státisíce čerstvých invalidov, ktorých bude treba živiť....
...a to najdôležitejšie, prehral kredit 2.najsilnejšej armády sveta a je odkázané na dodávky zbraní z Iránu, Číny a KĽDR.
21% základná úroková sadzba s výhľadom na zvýšenie až do 25-30%. Úvery pre obyvateľstvo začínajú nad hranicou 30%.
Nikto nemusí ruSSku nič diktovať, ruSSák už tú vojnu nechce. Ani Putin. Vie, že to pohnojil, ale nevie, ako z toho vycúvať so cťou. Úspechom pre neho bude aj mnou opisované riešenie.
Ale americké zbrojovky potrebujú vyrábať a končiť so ziskom aj budúce roky :DDD
A čo tam chcú robiť? Nevedia si postaviť splachovací heisel ani v krčme 50 km za Moskvou...
Ja by som to na mieste Ukrajincov teraz urobil. S podmienkou, že už ruSSák nevyšle ani jediný dron, jedinú raketu, jediný granát cez frontovú líniu. Samozrejme to isté by sa týkalo aj obsadeného územia Kurska. Ostal by Ukrajine.
A dohodnúť so západom, že doterajšie sankcie na ruSSko sa ukončia až vtedy, keď ruSSák vyplatí vojnové reparácie a vráti všetky obsadené územia na úroveň roku 2013.
čokoľvek je lepšie, ako byť separatisitcká džamahíria pod správou ruSSka, čokoľvek je lepšie, ako byť neuznanou prdelou sveta
To nemyslíš vážne? V separatistickom regióne pod správou ruSSka vládnu Turci a mafia???
Tsss, tsss, tssssssss. A aké kšefty majú? Je to pobrežná oblasť Čierneho mora. Mohli tam mať druhý Krym, no je to obyčajná ruSSká separatistická džamahíria. Kto by tam išiel riskovať na dovolenku. Ani ruSSáci tam nechodia. Takto dopadne ktokoľvek, kto sníva o tom, aby mu zavítal do krajiny ruský svet.
Amík môže tlačiť doláre večne, v džamahíriách vrátane ruSSka po nich chňapnú ako po údenom, lebo meny v týchto džamahíriách majú ešte menšiu hodnotu.
to aj tých 700 tisíc utratených a zmrzačených ruSSákov vrátane ich rodín...
západ Ukrajinu nemiluje, len podporí svoje zbrojovky, keď už Putinovi načisto preplo
teroristickým činom to začalo. Bez vyhlásenia vojny ruSSák ostreľuje už tretí rok všetky možné objekty v cudzej krajine vrátane civilných. Teraz bol jeden z tých teroristov potrestaný...
A ukrajinskí civilisti v zbombardovaných bytovkách sa čím previnili???