vážne??? a ty si videl, ako ho vyplácali za trollovanie???
vážne??? a ty si videl, ako ho vyplácali za trollovanie???
Vážne??? A čo ten tvoj "super" vojenský pakt NATO??? Vykašle sa na nás?
Sajuz vytvorili bolševici, u ktorých národnosť nič neznamenala. Pri vytváraní hraníc 16 zväzových republík chceli skôr Ruskú SFSR oslabiť ako zväčšiť.Donbas dali ukr. sovietskej republike pričom za báťušku cára to bolo všetko po dlhé stáročia iba máťuška Rus, v ktorej boli gubernie (kraje).
Miško maličký, to tak nie je. Rusko anektovalo (samozrejme z pohľadu ich ústavného práva) 4 oblasti Ukrajiny + Krym v roku 2014. Takže ľudia, ktorí tam žujú budú musieť ísť do ruskej armády, keď ich z úradnej moci predvolajú.
To už v histórii bolo viac krát, túžba poraziť Rusko a potom ho zničiť. A ako to dopadlo? Hitlerove armády v 20 storočí, Napoleonove armády v 19. Storočí dostali poriadny výprask a pratali sa svinským krokom preč z Ruska!
trestný čin musí byť vyšetrený, či ho urobil ruský, alebo ukrajinský vojak. V každej armáde môže byť násilník, pedofil, alebo iné hov.ado, ktoré využije príležitosť, že má zbraň, že je vojna a spácha násilný tresný čin na civilnom obyvateľstve. Generalizovať, že všetci vojaci sú takíto násilníci je prinajmenšom veľká nepresnosť a zavádzanie!
sa ti snívalo po kýbli jablčného :)))
ja som také rozhodne nepísal, takže mne to nepíš. Ja si ukrajinský národ vážim.
ty si tam spadol už dávno :)))
No, áno, hlásiť treba, hlavne tých čo tu urážajú akýkoľvek národ, aj Rusov, lebo hlavne na nich sa tu nadáva najviac
a teraz daj tú o statočnom cínovom vojačikovi :)))
zaax, ty tomu nerozumieš. ppt1 má v tom príspevku 100% pravdu!
rusofób, dávaj večer pozor keď otvoríš chladničku, aby ti odtiaľ nevyskočili Rusi :)))
nejaký komentár k mojej otázke??? ty nič iné nevieš, iba dávať sem cez deň cez 60 príspevkov??? Chceš povedať, že je to zadarmo???
Koľko si dal dnes už príspevkov? kto ťa platí?
tvoj nick ťa vystuhuje:))) v decembri 1941 bola celá Ukrajina aj Bielorusko okupované nacistami, Rusi to obrátili, tak tu netrep nezmysly ! :)))
Rusofóbni trolli dnes frčia ako po litri jablčného vína, čierny pejsek dal cez 50 príspevkov dnes:))), pravdepodobne oplotená ambasáda dnes vyplácala :)))
Odporúčame