Ste rusofób?
to nie je argument, chceš povedať, že mnou uvedené médiá v Rusku sú provládne?
"Sú otvorené a demokratické, ľudia majú svoj hlas a základné slobody. To Rusi nemajú. Pozrite sa, ako Slováci prejavujú názory a vláda ich netrestá. A porovnajte to s Ruskom, kde to tak nie je." - NESÚHLASÍM s týmto názorom, pretože v Rusku sú opozičné médiá, ktoré kritizujú Putina aj vládu: Televízia "Dožď", noviny "Novaja Gazeta", rádio "Echo Moskvy" - poste slobodne existujú a kritizujú čo Uznajú za vhodné...
Článok má v občanoch SR asi podporiť niečo v zmysle: "So Spojenými štátmi americkými na večné časy a nikdy inak". Ale ako čítam príspevky zdá sa mi, že je to skôr naopak :)
Nie je to tak. Pôvodné národy na Sibíri a Kaukaze žijú dodnes. Čečenci majú veľmi široké právomoci v autonómnej republike. Ďalšie národy žijú tiež vo svojich autonómnych republikách: Tatári, Jakuti, Oseti, Evenkovia, Buriati...atď. Len tebe to asi nič nehovorí, si myslíš, že v Rusku sú len Rusi. Nie! Rusko je multinárodné, multináboženské a multikultúrne. Napr.v Moskve je najväčšia mešita v Európe. V celom Rusku je veľká moslimská komunita, ale sú tam aj budhisti a iní...
A opäť to bude ako v roku 2014 Ilovajsk, alebo 2015 Debaľčeve: "útok" vládnej armády a zrazu tresk-plesk a sú v obkľúčení, vzdávajú sa a Kyjev žiada prímerie....
Patríme do Strednej Európy, ani východ, ani západ! Stáročia existoval silný stredoeurópsky štátny útvar: Rakúsko - Uhorsko, resp. Rakúska ríša, kde žili národy strednej Európy spolu a západ ani východ Európy tu nerozkazoval/nediktoval čo máme robiť. Nesmieme byť poslušníčkovia jedným ani druhým, ale musíme spolupracovať predovšetkým v rámci V4 a ostatných stredoeurópskych štátov.
Altmaier povedal 100% pravdu.
Možno aj v Rusku sa nájde novinár, ktorý v najbližšom čase napíše niečo podobné vo vzťahu k nejakému mostu v Amerike :)
Nerozumieš systémom PVO ani trošíčku, chlapček Magian. Trošku si o tom naštuduj z českej Wikipédie:
"Podle názorů západních analytiků je systém S-400 spolu se systémy 9K720 Iskander a protilodními komplexem třídy K300 Bastion jednou z klíčových opor ruské strategické obrany, známé jako A2/AD (zóna zákazu přístupu), která spočívá v tom, že se jednotky NATO nemohou pohybovat v oblastech chráněných těmito komplexy bez toho, aby v případě střetu nebyly v ohrožení. [3]"
Niektoré Choré mozgy z "The Washington Examiner" napíšu niečo tak strašne hlúpe, pričom ani nerozmýšťajú, aké by to malo následky. Predpokladám, že Rusko počíta aj s možnosťou útoku na krymský most a určite je dostatočne chránený systémemai PVO napr. S-400. Ak by sa iné ako ruské lietadlo, alebo raketa, priblížili ku krymskému mostu, boli by 100% zostrelené....
Toto ma pobavilo a rozosmialo: "....že mnohí strácajú dôveru v tradičné médiá a veria rôznym konšpiračným teóriám. „Znamená to, že si zvnútra rozkladáme spoločnosť,“ vysvetlil." - Spoločnosť rozkladajú niektoré nepravdivé správy z tradičných médií, problém je asi v tom, že tradičné média nehovoria vždy pravdu :)
Tento Most má obrovský význam. Ukazuje sa, že Krym a ostatná časť Ruska sú spojené nielen v jednom štáte, ale aj skutočne práve týmto mostom. Gratulujem, bratia Rusi :)
Tí, čo to mali narafičiť na ruskú stopu, to totálne zbabrali ako najväčší amatéri :) Škoda, že ešte k tomu Novičoku príslušní britskí súdruženkovia nedodali, že sa tam našla balalajka, matrioška a nedopitá fľaša kvalitnej ruskej vodky, aby boli dôkazy jasnejšie :)
KĽDR nič nebude ničiť! Boli by hlupáci, keby to urobili!!! Pompejo nech ide do Pompejí :)
To je jeho názor, podľa mňa nesprávny a vôbec sa RTVS nemusí podľa neho riadiť!!!
J-Man ty nemôžeš byť v poriadku, ak niečo také napíšeš
Magian, o čom točíš? Článok je o Severnej Kórei a subjektívnych želaniach amerického ministra a nie o Rusku :) Ty asi všade vidíš "ruských trollov", ak niekto čo i len trošku skritizuje amerických politikov :)
Odporúčame