len či si to aj naozaj tí ožrani všimli, žeim vrátil hrdosť, hlavné televízne noviny by mali mať ráno, keď ešte ako tak vnímajú svet okolo seba
len či si to aj naozaj tí ožrani všimli, žeim vrátil hrdosť, hlavné televízne noviny by mali mať ráno, keď ešte ako tak vnímajú svet okolo seba
Jednou ranou dve mušky zabije Orbánisko. Prvou je napĺňanie štátneho rozpočtu pomaly sa potápajúcej ekonomiky, asi ten model ekonomiky práce, či ako sa ho snaží nazvať Orbán celkom nefunguje a druhou je tak trošku obmedziť prístup k informáciam, keď sa bude kritika postupne rozbiehať a ľudia sa začnú prebúdzať z kocoviny, že akému somárovi to zasa naleteli.
ja sa nesmierne teším na vaše príspevky, ked maďari začnú robiť nezávislú politiku voči Slovensku s prípadnými územnými požiadavkmi. Lebo dejiny hovoria stále a vždy to isté, ak sa nejaký politik Nejaký magor sa dostane cez demokratické voľby do čela, po nejakom čase začne demontáž inštitúcii, to ešte plebs hlasito tlieska, lebo ruka v ruke s tým všetkým frčí populizmus, postupne dovedie krajinu do izolácie, potom začnú problémy v ekonomike, no a aký je na to liek? Ukázať na nejakého nepriateľa, ktorý za všetko môže a konečná fáza udržania každého diktátora je expanzia a národovectvo končiaci nacionalizmom. Vždy to tak bolo a vždy to tak bude, ak sa tkíto pripečenci neodstavia zavčasu..
To nebol omyl, nemajú sa za čo ospravedlňovať, bolo to obdobie najväčšieho rozvoja Slovenska. To, že to pokazil na záver kradnutím, to je síce smutné, ale zatiaľ sme za 25 rokov nemali žiadneho politika, ktorému by sa na prsty nelepili kšeftíky. To bude asi tým, že väčšina Slovákov je takýcj, veď sa pýšime Jánošíkom.
Pravda2012 ty už si fakt totálny magor. Prirovnávať Hitlera a Merkelovú môže už len vypatlanec
otázka už je len, koľko povaľačov zasa prijal, samozrejme zo svojej rodiny.
loraksk1 a životopis8 sú sami dôkazom nemožnosti evolúcie, veď ako sa títo mohli vyvíjať prirodzenou evolúciou, to musel pánbíčko stvoriť ako odtrašujúci príklad tuposti.
nedaj sa zmiasť, záleží na otázke, ak niekto verí viac napr. Figeľovi tak na takúto otázku odpovie že Figeľ, ale keď sa opýtajú priamo, či ten istý občan verí Kiskovi tak kludne odpovie áno. preto ten rozdiel 20% a 57%
ufff a to máš zrátané, koľko priniesol tých prac. miest Šuster? Lebo už som dosť starý a toto som fakt nevedel.
Jedno je isté, že Horský je už za zenitom a jeho mentálna výbava sa vracia do detských čias. Podstatné je ale iné, že denník Pravda napíše článok o neexistujúcom príjme, pretože nič iné ako nulu tam nemohol napísať. A dementný dvorný "politolog" Horský to rýchlo komentuje, aj keď nevie čo komentuje. Ale účel to splnilo rozčúli to pár blbečkov, ktorí sa pri mene Kiska rozčúlia už tak nejako z princípu. A veď o to išlo redakcii, nie?
problém je, že my nemáme ani skutočnú ľavicu tak, ako vo Švédsku aj v Rakúsku, Smer je všetko možné,len nie ľavica.
krtizoval, to áno, ale ich schválil, otázka je tam jeho podpis alebo nie?
ako chráni môj zadok, v Bruseli schválil vetko a doma trepe debiliny
veľmi by som sa divil, keby sa ho neopýtali.
včera som sa vrátil z Nemecka a neviem, ja mám pocit, že rozklad je u nás, nie na západe.
a prečo sedíš pri tom vynáleze, keď ti je to tak odporné?
to si fakt taký naivný, že by to mohol sľúbiť bez predchádzajúcej podpory zo strany vlády? To Ficko je podliak, keď navonok tvrdí niečo iné, ako koná.
neboj znalec, nič sa rýchlo nebude meniť, dolár bude kralovať ešte veľmi dlho, toto už som čítal pred desiatimi rokmi a vôbec nič sa nezmenilo, naštuduj si niečo prečo to tak je
Tak toto je analýza na úrovni Pravdy, byť členom NATO, zdecimovať si armádu na takmer nulu, nechať si zaplatiť bezpečnosť inými krajinami NATO a ešte byť aj neutrálny, ste vy len magori. A takto sever a juh to vieš kde je alebo aspoň čo to je?
Odporúčame