beží prd,nikťo vo Francuzsku nič také nerieši!dobre píšeš,že zatiaľ,aj minister spravodlivosti povedal,že na odvolanie proti rozsudku nemá št.zástupca žiadnu nádej na iný rozsudok!
beží prd,nikťo vo Francuzsku nič také nerieši!dobre píšeš,že zatiaľ,aj minister spravodlivosti povedal,že na odvolanie proti rozsudku nemá št.zástupca žiadnu nádej na iný rozsudok!
podľa toho čo píšu nemci,na odchod bola vyzvaná najmä kvôli svojej nekompetentnosti! po Lajnovej druhý babrák vo vedení Wehrmachtu,pardon Bundeswehru!
v jednej z odpovedí je málo zdôraznená príčina vysokých cien a to,zastavenie francuzskych a nemeckých jadrových elektrární,deficit vetra,slnka,takže aj to spôsobil Putin? či aj tu platí to známe " lebo ten alebo ten?
pánovi odborníkovi treba pripomenuť,že severské krajiny,hlavne Norsko,financuje svoju elektromobilitu z predaja ropy a plynu! nie je to teda žiadny ekologický zázrak!
skus mi vyvrátiť nejakým rozumným argumentom tu moju kolosálnu hluposť!
melieš tu stále o Babišovi,opakuješ dookola drísty,vieš aj niečo iné?
????????????????????????????tvoje drísty znamenaju,že to v hlave nemáš v poriadku!
ved ho usvedčili kolegovia,ešte bol aj predseda Ksč v tom kurze!!!!Babiš ťa udal?
vernosť som prisahal aj mojej žene,vtedy mala 50kg,nemala vrásky,dnes má 80kg,na tvári vrásky,takže podľa teba,ked to už nie je také ako v dobe prísahy,tak ju mám poslať dočerta?
pripomeniem ti len jedno meno-Ben Bela,snád dokážeš zistiť kto to bol a čo to má spoločné s demokraciou vo Francuzsku!
Slovák českým prezidentom? Kto si vie predstaviť,že by sa slovenským prezidentom stal napr. Paľko čáky?
študuj synku,študuj,dozvieš sa zaujímavé veci,aj o " demokracii " vo Francuzsku za prezidenta Gola!
Prisahal som československej socialistickej republike a svojej prísahe som dodnes verný,nebol som,nie som a ani nebudem ochotný prisahať svojim nepriateľom! či už NATO alebo iným!
tak si tam posadia agenta,ktorého komunisti školili na boj proti Západu,asi ho dobre vyškolili,ked ho ani v NATO neodhalili...
Odporúčame