To je na Ficovu demisiu.
To je na Ficovu demisiu.
Nevzdelaní Kotlárovci, dnes ste dostali riadnu po papuli.
A čo je v nej zakódované?
Videl som jej výbavu, keď v plavkách vyšla na Kriváň.
Ty potvrdzuješ. Že neočkovaní sú magori.
Myslíš v dobe vlády Fica?
Sarkazmus, však?
Peková je šibnutá. Ako Fico.
Mohol si to robiť ty, základnú školu si ukončil, nie?
Komu by neprišlo zle pri Šutajovi?
Čo na to voliči Smeru?
Tu nejde o hádku.
A k tej vojne. Kto to dokázal? Radšej budem za pomalý pokrok, ak by to bolo bez vojen, ako za to, aby ten pokrok vyplýval z vojny.
Ja už dávno kritizujem Izrael. Je to svinstvo čo robia. A podporuje ich v tom Trump, Orbán a podobní grázli, vám sympatickí politici. Ja nemám dvojaký meter ako podporovatelia ruskej agresie.
A ešte. Vlastná medicína vám zjavne nechutí.
S poslaním? Áno, ide o poslanie moje vlastné. Nastavovať zrkadlo vám všetkým, ktorí neviete jednoznačne odsúdiť ruskú agresiu na Ukrajine.
Pomýlil si si diskusiu.
Tak ako vás vždy potešia ruskou armádou zabití ukrajinskí vojaci a civilisti?
Ruská propaganda je pre teba vždy pravdivá, však súdruh?
Súdruhovia zo smeru asi budú oslavovať na ruskej ambasáde.
Opäť sú všetci slniečkári, kto nie je svätuškár? Aspoň v tomto blogu si si mohol odpustiť invektívy a ohováranie.
Odporúčame