Ale ak, keby, čo by bolo keby... Reálne vládne Fico, tak u
neho sa vyplač.
Ale ak, keby, čo by bolo keby... Reálne vládne Fico, tak u
neho sa vyplač.
Priať niekomu postihnuté dieťa je aký názor?
Zisk, takých ako ty nevyrušuje, že neonacista kladie vence na Slavíne vojakom, ktorí bojovali práve proti nacizmu.
Pre teba veľký. Obnažený Bombic na webe sa ti páči.
Nebliakaj. Po voľbách už menili sudcov v súdnej rade, ktorá šikanuje nepohodlných sudcov.
Ja som teba alebo niekoho z tvojich blízkych urazil? Vidíš, opäť sa chováš primitívne.
Samozrejme, kritizujú vládu a to sa u nás teraz nesmie.
Vraj relevantné médiá, rozumej provládne s proruské médiá.
Tvoj primitivizmus preráža to najspodnejšie dno žumpy. Predpokladám, že nemáš žiadnu životnú partnerku a si slobodný alebo rozvedený. A ty si nenávistný.
Škoda, že nám bloger nenapísal, ako sa správali zástupcovia koalície. Určite boli dokonalí.
Odporúčame