To dôkazy objednávali cez verejné obstarávanie, keď im to trvalo takmer rok?
To dôkazy objednávali cez verejné obstarávanie, keď im to trvalo takmer rok?
Prepáč. Patrilo valibukovi.
Čo vravíš na a včerajšiu vraždu ukrajinských civilistov ruskou armádou?
Pán je podnikateľ alebo zamestnávateľ? Akého len dôchodca, ktorý sa bojí, že nebude na jeho 13. dôchodok?
Porovnávaš neporovnateľné. Stále vypisuješ, že Rusi ničia len infraštruktúru a zároveň, aby bol na Ukrajine zákaz vychádzania, lebo idú Rusi. A moju dcéru nechaj na pokoji úchyle, lebo si ťa nájdem.
Aj Fico s Kaliňákom robia také obchody. Aj oni chcú vojnu.
Kto príčetný bude bombardovať miesto, kde sa vyrába jadrová bomba? Že nemáš ani maturitu?
Nie sú. A nikto ich zabíjanie neobhajuje, ako vy obhajujete zabíjanie Ukrajincov.
Áno je to jedna s obetí. Na radosť miestnych proruských trolov, ako sú Horváth, rokos ...a spol.
Keď o straníckej schôdzi píšu bývali komunisti.
Odkedy sú civilisti vojaci? Si chorý zvrátený človek.
Opäť diskutuješ k svojmu blogu pod iným menom?
O akej súvislosti točíš? Ako súvisí včerajší ruský masaker s tým izraelským? Nijako, ale ja odsudzujem oba, ty len jeden, izraelský, aj tobveľmi opatrne, lebo ho podporujú tvoji obľúbenci Trump a Orbán.
Pokiaľ viem, hovoril o ruskom "omyle".
Primitívne prirovnania si nechaj pre seberovnú zvrátenú lúzu.
Ačohentizmus na mňa neplatí.
Tých Ukrajincov zabíjajú Rusi, nikto iný. Vaše zvrátené názory sa vám raz dúfam vrátia.
Ja na rozdiel od teba neobhajujem a ani neospravedlňujem zabíjanie civilistov vrátane detí. Ty sa v tom v tím vyžívaš.
Takže súhlasíš s bombardovaním každého mesta, v ktorom sú nejakí vojaci?
Ruské fašistické svine.
Odporúčame