Do čoho konkrétne Ferro?
Preto si vymysleli, že bol štbák. To bude hlavný motív volieb. Aby sa odpútala pozornosť od prúserov vlády, čo by mohlo Pellelgrinimu ublížiť.
Na nete? A kto to zdieľa? Ústav pamäti národa?
Skôr by som to nazval aroganciou.
Odkiaľ beriete, že bol spolupracovník ŠTB? Nový manuál?
Dole som ti to vysvetlil.
Ešte raz vysvetlím. Je tu x preklepov a neupozorňujem na ne. Jeho som upozornil len preto, že všetkých len uráža, okrem iného, že sú teploši. Tak v tom kontexte som mu to napísal. Ty si už z toho vykonštruuj čo sa ti hodí.
kto povedal, že donášal?
Dole som ti to vysvetlil.
Keby si bol aspoň trochu objektívny, dáš sem aj príspevok pod tým, kde som si to slovo opravil na "Nepodporujte...". Takže s tým brvnom to máš pravdu. Ale u teba. Pozri si tú diskusiu v tom vlákne ešte raz. Alebo nechaj, načo.
Samozrejme, že každý sa môže pomýliť. Len som chcel poukázať na rozumovú vyspelosť "zazdenka" ktorý ma posiela pod stôl na US ambasádu, aký je tupec a zjavne nepochopil, na čo poukazujem. Hlavne, že vie len iných urážať.
Kandidoval do NR SR a bol zvolený. A uviedla to ako príklad spôsobu vyhľadávania.
Hore to sem niekto spamol, a hneď to šíriš aj ty. Opäť si potvrdil, že si bezobsahový chudák, ktorý len troluje a bez rozmyslu šíri podhodené veci.
No vidíš, a už si v koncoch. Si chudák, ktorý vie len trolovať.
Zjavne nechápeš. Prečítaj si začiatok druhého odseku tvojho príspevku o 20:16 hod.
Veď máte ministra vnútra, policajného prezidenta, GP. Konajte. Je to v záujme SR. Nie je na čo čakať.
To ty si napísal, že je nová. Takže asi musíš ty pod stôl fašistickej ruskej ambasády.
Aký materiál? Gratulujem všetkým, čo tomu klamárovi opäť naleteli.
Nová minister vnútra je muž alebo žena?
Ako dočkáte sa? ide o závažný trestný čin. Až sa znížia trestné sadby a Mikulec dostane len podmienku? Smeráci, tak takto?