Samozrejme, však je to diktatúra.
Samozrejme, však je to diktatúra.
Nedá sa to neprečítať a aj tlačovku nepozrieť. Choď do Serbie, tam ho dostane.
Samozrejme, aj s tebou.
Nik sa tomu nevenoval tak ako naši v ŠÚKL-u.
Rusi vôbec nechcú aby sa zistilo čo vlastne ten ich cajrait obsahuje.
A krepý trnafčan im skočil na lep. Už s ním dajte pokoj a bude kľud.
Veď všetci máme svojich starostí dosť, nie to sa nad ním rozčuľovať.
A hlavne sa za neho hanbiť.
Ostaň Igorko v tom Rusku, ostaň. A vezmi si aj rodinku. Prosím, prosím! Putinko ťa potrebuje.
Ty trtko a Sputnik je charita?
Akože pre prezidentku, predsa pre vládu. To on nerozozná?.
Vraj sa OĹANO (odpad ľudstva a nebezpečné osoby) sa ospravedlňuje svojim voličom, ale čo mi všetci ostatní a hlavne tí zbytočne mŕtvi. Minimálne dve tretiny ich voličov po vzore tých dvoch zmrdov teraz plačú, nie koho, ale čo si to vlastne zvolili. Jedna tretina voličov tejto sekty sú presne takí zadubenci ako sme podobne zažili za éry LenOna (Meč.). Hlavne preč s nimi a zvolíme si iných. V predčasných voľbách, dúfam, bude lepšia ponuka. Slovensko si konečne zaslúži štátnikov a nie šašov.
Život dnes zajtra nekončí, v poriadku, ale pre starších je rok strašne veľa. Samozrejme v prepočte na dožitie.
Mladší sú predsa len odolnejší, samozrejme, že nie všetci. A poradie očkovania, tak to mohli spraviť hneď,
teraz sú starší zbytočne nahnevaní.
Zemanka, takýmito vyjadreniami čistíš cestu k moci smeru1 aj 2. Ktoré iné kategórie ľudí sa SaS nepáčia. SaS teraz navrhne pre starých (65 a viac), pretože sú neproduktívni, povinnú alebo len dobrovoľnú eutanáziu? Tak to som si o Sulajzovi a tej jeho, teraz už obyčajnej kriplovej bande, nemyslel. Nebol som za predčasné voľby, ale už som.
Dúfam, že toto vyjadrenie ľudia (65-75r.) SaS aj celej vládnej koalície, pri ďalších (možno aj predčasných) voľbách nezabudnú.
Trnafčana treba dať dole (z funkcii, nie iné) akýmkoľvek spôsobom (jfk,rfk).
Môže každý písať čo len chce, ale pravidlá sa majú všade, teda aj v športe, nech sú akokoľvek divné, dodržiavať. Punktum.
NIE, nie, nie odrezať hlavu, tam nič nemá, ale to tam dole, aby bol kľudnejší, to by bolo treba.
Trnafan, aj s jeho riťolízačmi, nevie nič iné, len sa ľuďom vyhrážať. Už vyšetrujú vyhrážky na neho(jfk,rfk).
Sú to mŕtvi vinou trnafčana. Ako s tým bude ďalej žiť? To otázka, keď nemá žiadne svedomie.
Nie každý ho prekukol, preto získal toľko percent. Okolo seba poznám kopu ľudí, ktorí ho volili a teraz ľutujú. Pripadá mi ako keby ani nebol chlap, vlastne ani ako človek. Npr. na Horehroní by s takou povahou dlho nevydržal žiť, tí by ho hnali. Dá sa to napraviť? Počkáme, skončí núdzový stav, bude teplejšie a pôjdeme do ulíc. Už sa teším.
Odporúčame