Tak ked ti bývalý premier a bývalý porušuje ústavu v priamom prenose, siri nenávisť voči skupine ludi ... tak si myslím, ze je občianska povinnosť sa tej skupiny zastať. Tak isto sa zastávam aj "dezolatov" ci ako to nazyva Igorko ko ko :).
Tak ked ti bývalý premier a bývalý porušuje ústavu v priamom prenose, siri nenávisť voči skupine ludi ... tak si myslím, ze je občianska povinnosť sa tej skupiny zastať. Tak isto sa zastávam aj "dezolatov" ci ako to nazyva Igorko ko ko :).
Nuž kto ma právnika, ten žaluje, kto právnika nemá ... ma smolu.
Hlavne už mame toľko samostatných inštitúcii, že si tam môžu robiť, čo chcú.
Na Ukrajine bol jasný sľub od Porosenka pred volbami, nepamätám, 2012/13 ? , ze bude robit EU integraciu, Nesplnilo sa. Preto sa stalo, čo sa stalo. USA ani EU nemuseli pohnúť prstom.
Skôr by ste sa mali viac nestranne venovať histórii ...
i tak treba rekonštruovať letisiek. Teraz obrazne, lebo si nepamätám presne čísla. Mig 29 potrebuje +- 2700m, f16 +- 3100m F35 2900m. A nase drahy su stavane na mig 29. Takze rekonstrukciu treba minimalne na optimalny prevoz f16, co podpisala SNS a Fico :)
Nemám pamäť :D
Keby idem podľa kolegu, tak ste Tisovec a fašista, vlastne aj ja som Tisovec a fašista
To nemá logiku ...
Skor pre tych, ktory vytahuju pri nehode, kde chvalabohu nikto nezomrel, udalosti z minuleho storocia. :(
Mozem sa opytat, verite v plochu zem? Lebo tie vase prispevky mi tak pripadaju :D
Poďme na to pekne pomaličky.
Mečiarizmus - rozkrádanie
Dzurinda - napravovanie 4 roky + 2 roky Radicova.
Fico - rozkradanie
Matovicovci - bez komentara 3 roky :D
tam je jednoducha matematika 30 rokov - 9 rokov ostava 21 rokov zlodejin. Za 9 rokov sa toho napravit vela neda. ;)
Dzurinda je teraz v politike? Čo má táto téma spoločné s Amíkmi?
Aj by sme na Ukrajinu išli, len diaľnica do Košíc do roku 2012 :D
Po A) Cim ich vraždil ?
Po B) Odkedy ich vraždil?
po C) Ako ich vraždil?
po D) Tabletky na pamäť sa dajú kúpiť bežne v obchode :)
Nuz skor je otazne, co prejde a ako prejde. V demokracii sa toto odzrkadli vo volbach :)
a autoritatirska-fasisticka uderka chce mier za kazdu cenu ... Daj adresu, prijdem ti zabrat obyvacku a WC :)
zjednodusene povedane.
Tam ta lavica a pravica robi realne politiku podla orientacie. A to tu nemame :)
Skor teraz nie je priestor na laviciarske uchyloviny (ktorych bolo v pohode v case mieru, ale teraz ee... ) . Ludia si zvolili a tak bude dalsie 4 roky :)
nuz od 1917 sa to utlacanie prav ludi v Rusku musi niekedy skoncit. :)
To by som bol zvedavy, aku naladu by si mal, keby ze ti Ruska armada znasilni polku rodiny a druhu polku zabije ...
a tych 10% bude zdrzovat v lekarni, u doktora, pri pokladni, v banke, ... :D Jedine ako sa to da zmenit je vzdelavanie.
Ako hovorim, dolezita je kvalita prevedenia. Co uvidime po skonceni programu. Radsej 60M na toto ako 400M na ockovaciu loteriu.
ak im dali tie Huawei, tak asi hej. Nepouzivam tu znacku, resp. by s tim bolo vela roboty bez google apps.
Tak aj na tabletky je lepsie pouzivat online aplikacie. Asi z pevnej linky a s Didaktikom M to nepude :D
A ako to pomoze dochodcom? Je super, ze je tento program. Vy asi neviete, ake tazke je naucit cloveka, ktory vyrastal na pevnom telefone, prechod na smartfone, tablet, PC. Pre mna normalne veci su pre mamu absolutne nepochopitelne. Tak jej to pekne vysvetlujem. Keby ze nie som, tak by bola zaseknuta na urovni 2008, kedy isla do dochodku. Nie vsetci maju takuto moznost.
Otazna je iba kvalita prevedenia. O com je tento clanok.
Tablet za 300 eur moralne zostarne, ale dochodcom uplne postaci.
Tak ako v v Piatok v Bratislave, kde protestovali pred zlou ambasádou? Akurát človek s ruskou vlajkou kričí na človeka s Ukrajinskou vlajkou, že prečo máš vlajku cudzieho štátu :D
Pochod za mier vyzerá inak ...
Mne to prišlo, že ovečky robia PR Smeru.
Odporúčame