nemaju co hladat vo vojnovej zone
nemaju co hladat vo vojnovej zone
danko sa nam snazi, silou mocou chce stiahnut hlas pod ciernu zem, aby mu vyskocili preferencie nad 5% lol
v slovane sa hraje na sekeru! lol
naco by niekto mukloval ako ty ked ma sikovne nohy a vie si zarobit 10x viac - no bol by sprosty jak tago keby to robil.
korupcia na najvyssich miestach vo zvaze, tak isto ako vo vlade.
slovensky vypredaj talentov - skorumpovany hokejovy zvaz!
to su ti ficovi poskokovia, co pre neho robili spinavu robotu za vlad smeru.
no to vis ze ne, niekdy pri poklese dph nepoklesnu ceny - obchodnici to premietaju do marzi.
Drukos VYNOS!
takych trestnych oznameni moze ona vyprodukovat stovky na institut ludskych prav.
sarlatan a tmaaar - laco Kotlaar - pripravi vam nejlepsi odvar z mandragory na bolave geront kriize.
daj mi bromhexin, heila - napime sa na kotletu!
saskaren a saskaren, kecy, kecy a zase jenom kecy - o rok tam bude uz dalsi minister.
+ dan z kapitaloveho majetku , urokov.
lol tie dlkhopisy nie su nicim kryte, lebo ked stat skrachuje tak vam nic nevrati, nebude mat z coho lebo bude v bankrote :-) a tym padom aj fond ochrany bude v bankrote - nieco ako BMG invent - ludia investujte, a tie peniaze uz mozno ze nikdy neuvidite.
to je CHLAP, vidno ze ma Gule! mlady a raazny! a ostatni su iba gajgari, taraji a prdusi!
prehnity zvaz!
to bude Šašek zase. pokracujeme v Paskazdravotnictve. ludia, objednavajte sa na terminy.
P.S. poplatok za manazament pacienta pri objednani je 20 eur, ked sedis v cakarni, tak +10 eur za klimu a casopisy na chodbe.
nech sa paci, tebe ho natlacim do toho tvojho hlbokeho otvoreneho statu zadneho. predklon sa pekne!
Odporúčame