komanci dodrbali co sa dalo, to su ekonomicki analfabeti, po druhej svetovej vojne sme mali rovnake platy ako v Rakusku, o 40 rokov neskor o polovicu mensie, takto to nevie pokaslat ani neviem kto.
komanci dodrbali co sa dalo, to su ekonomicki analfabeti, po druhej svetovej vojne sme mali rovnake platy ako v Rakusku, o 40 rokov neskor o polovicu mensie, takto to nevie pokaslat ani neviem kto.
EU tu bude este davno po nas, to sme poculi take recicky pred 20 rokmi, ze sa rozpadne, a prd sa rozpadlo, praveze narastlo dvojnasobne. maximalne z nej niekto vystupy do roku 2050, tak ako UK - idealne Madaroni aj s tlustym orbanom.
a co cakali nemci, ze Schroder v Gazprome im bude pocas vojny posielat miliardy m2 plynu a oni na oplatku miliardy EUR na financovanie jeho vojny a ostatni sa budu iba pozerat? to boli dost naivni. Tajne sluzby o tom urcite vedeli a nechali to tak ako vykonanie nutneho zla na stopnutie obrovskych ziskov do russackeho rozpoctu.
ale tentokrat sa to uz bude rychlejsie sirit a distribuovat, uz su spojazdnene 5G siete.
mozno ze ak Kalimu z toho nieco kaaapne, cez zbrojenie mu toho tak vela netecie, toto by bola prilezitost.
General Kotlar, Laco!
pekne pudes k ficimu pre vcelicku!
no ked fico vyfasuje dalsiu pandemiu, tak to mu polozi celu vladu, lebo opatrenia zo zasady robit nebude, len sa bude prizerat.
a co cakali nemci, ze Schroder v Gazprome im bude pocas vojny posielat miliardy m2 plynu a oni na oplatku miliardy EUR na financovanie jeho vojny a ostatni sa budu iba pozerat? to boli dost naivni. Tajne sluzby o tom urcite vedeli a nechali to tak ako vykonanie nutneho zla na stopnutie obrovskych ziskov do russackeho rozpoctu.
uz mozu aj slovenski hokejisti z khl, pokial si so sebou neprinesu nasivku Zet (ala Zapredani liliputovi)
pokial tam nie je propagacia statnych russackych firiem a priblbleho Zetka (ala Zakrpateneho armada) tak je to okej, aj ich sportovci maju dostat moznost sutazit, ale nie pod fasistickou vlajkou vojnoveho statu. tak to robi aj Daniil Medvedev a nie je na tom nic zle.
SLAVA novej KURSKEJ Ukrajinskej Republike!
tak to tam maju pekny bordel na MK, ministerka o nicom nevie, co robia jej podriadeny, vylihuje v Rakusku a na ministerstvo kasle.
nasi ludia, PODTE VON.
add.: ktore studuju v EU
netreba az tak, staci liliputa odtlacit naspat do mongolskych stepi, za hranicu Ukrajiny, spravit druhu zeleznu oponu a tam nech sa hraje na svojom piesocku. potom vysackovat putinove manzelky a deti ministrov, ktore tam studuju naspat do ich milovaneho russacka.
to je blbost, jadrova vojna po konvencnej nemoze prijst, taky idiot nebol ani Chruscov, a ani Putinovi to nedovolia jeho generaly odpalit jadrovu zbran, lebo to znamena hned opacnu reakciu a vyhladenie hlavnych miest aj na zapade a vychode, a tym padom sa uz koli ovzdusiu nebude dat zit na zemi - toto ani Cina putinova nedovoli, lebo by vykynozil aj cinanov.
dvojity agent CIA a FSB, aj hranicu NATO na vychode zvacsil dvojnasobne - on to umi hrat na 2 strany :-))))))))
to je blbost, jadrova vojna po konvencnej nemoze prijst, taky idiot nebol ani Chruscov, a ani Putinovi to nedovolia jeho generaly odpalit jadrovu zbran, lebo to znamena hned opacnu reakciu a vyhladenie hlavnych miest aj na zapade a vychode, a tym padom sa uz koli ovzdusiu nebude dat zit na zemi - toto ani Cina putinovi nedovoli, lebo by vykynozil aj cinanov
tak tak - maju s nimi kopec skusenosti, vedia, kam by sa posunul front kebyze Ukrajina padne
Odporúčame