Fiko = birmovana slubotechna
Fiko = birmovana slubotechna
to nikdy neurobia, ani russko, lebo pouzitie jadrovej zbrane znamena automaticku jadrovu odvetu a vybombardovanie celeho sveta, ozvdusie bude tak zamorene ze neprezije ani jeden tvor, takze to znamena totalne vyhladenie aj seba samych bilarussov. toto su iba take silnucne recicky ala medvedev a jeho starecka demencia.
russky nackovia nikomu nechybaju, nech si tam hrajku svoje azijsko -Mongolske hry a nech sa nemiesaju do celosvetoveho medzinarodneho spolocenstva, vyvrhely.
nikomu nebude chybat.
dobre povedal, co si mysli o tej rekonvalescencii, veget, vylozene nohy a smejeme sa volicom ze auuu auuu ako nas to vsetko boli.
50 tis. je smiesna suma za zivot, clovek za svoj zivot vyprodukuje v priemere viac ako 500 tis., a to neratam rodinnu ujmu - v civilizovanom svete sa za taketo zlyhanie statu vyplacaju odskodne od 1 mil. EUR; pribuzni sa sice mozu obratit na sudy, ale pokial rozhodnu, uz budu aj oni pod kytkami.
nebyt russov, o jednu degeneraciu menej - ved oni aj tak postupne vymieraju, a este si vojnou aj pomahaju, kazdym rokom o miliony menej obyvatelov - nakoniec ostane po nich iba mastny flak, ktory si rozoberie Cina.
ja som vtedy videl tie opice na namesti Slobody, ked tam skakali na plote Uradu Vlady ako orangutani, preto su to opice. a jeden vyholeny drbko tam boxoval s krikmi - to je ta kotletovska inteligencia.
NIKDY!!! take priblble predmety nikdy viac. to iba baran blaha si moze na nich zvysovat ego.
sport ide odjakziva ruka v ruke s politikou, nikdy inak nebolo, ti co si to myslia su naivni.
snad si russaci nebudu robit reklamu svojho priblbleho zetka v NHL, to keyze dovolia, boli by blbci.
ako sa hovori, drzat hubu a krok, russaci su vyluceny z IIHF, tak nech drzia a nevyjadruju sa k niecomu, co sa ich vobec netyka, IIHF nie je ich Mongolska hokejova federacia.
zase same hoaxy, globalne otelovanie neexistuje, aj nas pan Trump uz davno povedal. su to secko chemtrails a ine nazoroviny.
vlastny nazor a sirenie debilit je velky rozdiel, to uz treba zastavit, ved nebudeme tu predsa sirit voloviny ako plocha zem, chemtrails a ine debiliny, co chceme mat uplne degenerovany narod?
kokos ale monumentov ma plnu rit, velebit masoveho vraha, co zabil 20 milionov ludi, je fajna degeneracia naroda.
napr. ulica drba seratina 20, pred tvojou budou, obec rozhodla podla tvojho nazoru, cislo budy je tvoje IQ
smrad - je tu - dalsi nacek, kotleta jedna
pride cas, ked nackov ako ty budu pranierovat za vlastizrady a nacismus.
Odporúčame