fico je poka-kany dojst aj za hranicu SR ze by na neho zacali ka<kat russke bomby.
fico je poka-kany dojst aj za hranicu SR ze by na neho zacali ka<kat russke bomby.
samozrejme to by uz islo s Azerbajdzanu alebo Novoukrajinska.
TAKTO sa to robi do PSEJ MATERE! kebyze je Simecka Pan Premier, vyrokoval by aj PLYN aj ROPU! takto mame s ficom iba ciste hov<>
vak su to mediany, vies vobec co su to mediany? co si mal na zakladne z matiky? median ti vysoke platy manazerov vyrovna, ach jaj, ficovolic zase?
80% ludi s minimalkou su fico a dankovolici. inteligentni a sikovni ludia vedia robit aj na poziciach za 3000e a viac, ti nepotrebuju minimalnu mzdu.
ta desatina nad 2900e, to su telekomunikacne, energeticke a IT firmy, tie platia najviac.
na tuto ficovu vladu budu ludia pamatat ako na vladu, pocas ktorej sa prestala navzdy dodavat ropa aj plyn z ruska. to bude zapisane v analoch.
topka russacka PVO, bombarduje aj civilne lietadla, lol, russaci su na spici technologickeho vyvoja, 50 rokov pred vsetkymi ostatnymi lol
pekne na toho paprikoveho laloka utoci, rez a rubaj!
citim tu russky plynny smrad!
Vonkajsie Mandzusko si Cina zoberie do 10 rokov naspat.
aha, takze na tracku "Spev" pridal +20dB, to je robota teda za 40 litrov, ja xem trombon na intro aj outro, to znie viacej hrdo, odborne a narodne, takto sa citim ako menejcenny Slovacisko!!
spravne hovoris: V pevné jednotě KSČ a lidu za další úspěchy při budování rozvinuté socialistické společnosti
ty si uz komplet zmazany v realnom zivote , tak neni co mazat. sa ti ludi muklovat na sefa?
fetak majki spirit ide, ne nie to mi povedala tvoja stara zosuverena
z Madarksa mu stacit nebude, tam je tenka rura a hruby paprikovy lalok
fico bude musiet ist s prosikom aj do Ciech a za Poliakmi, a odprosit, inak mu plyn neposlu lol
nacisticky nazor neni nazor, podpora nacizmu a nepriatela russaka je zlocin a vlastizdrada. a za to sa visi
ano tych je tam neurekom, na pohlavnych spravach sa kotia ako macence ti nackovia tam
Odporúčame