Brusel predstavil plán ako sa zbaviť ruského plynu. Slovensko nesúhlasí: Poškodzuje to nás aj celú Európu
fico moze v EU iba tak dupkat nohami, to je vsetko, odhlasuje sa to tak ci tak, este aj Sefcovic, ktory ten plan pripravoval bude ZA. LOOOL :-) uz aj kongres USA pripravuje sankcie na putina, pokial nezastavi vojnu aspon na 30 dni na rokovanie, spojili sa demokrati s republikanmi, a ked russaci nezastavia boje, trumpovi dojde trpezlivost, zisti ze ho putin taha za nos a schvalia sankcie na vsetky staty, ktore odoberaju ropu a plyn z russka, a to bude mat obrovsky dopad aj na nas, lebo budeme mat zakazane obchodovat s USA a prideme o miliardy, budu nam chybat hi-tech cipy, vyrabane v USA a dalsie Ji-Tech veci, ostaneme za opicami spolu s ficem.