Včera sa na východe prestalo platiť za komodity dolárom! = amíci sú vybavení... teraz potrebujú na svoju stranu najviac ovcí lebo asi predpokladám ide niečo veľké! o tom to je! o ničom inom... ale médiá nie sú závislé, tak nedajú pravdu von... ľudia, žijeme v inom klame..

