videl som, zverstvo za zverstvom sa dialo... normálne ak si pozrieš komplet priebeh vojny tak nie je jasné o čo tým spojencom vlastne išlo?!!? také skreslené ako všetky ich vojny aj dnes... Nerozumiem prečo nechali Hitla tak dlho ničiť POL,FRA a HOL?!!? Asi oni len presne vedia o čo išlo... A oni zabili nakoniec asi viac civilov ako nemec..

