Ale klídek ľudia! ..nehádajte sa pre politrukov!!! je tu teraz dobre? áno myslíte si to?... no ja Vám poviem že keď tu na "západe" rachne realitná bublina a s ňou automobilová bublina tak my sa tu po..rieme a ani jeden zodpovedný politik neostane k mání.. všetci ujdú ako potkany.. Momentálne žijeme v umelej nereálnej dobe, ktorú naordinovali tí ktorí z nej najviac ťažia za pomoci všetkých týchto poskokov čo si hovoria politici. Je nereálne takto žiť dlhodobo a bude to bolieť že tak sa žiť proste nemá a nedá...

