V zdravotníctve sa megakradne a sú za to zodpovední politruľovia od 1989!!! Veď len jeden príklad:
Na Kramároch robí dialýzu spoločnosť a.s. Mohla by to kľudne robiť nemocnica, ktorej ale ostanú len neziskové a nákladné služby! všetko ziskové ide do súkromného sektora... To je ako keď máte spoločne s niekým auto, on sa vozí a Vaše je keď treba natankovať. Toto je SVK zdravotníctvo. Táto firma na Kramároch má obrat 17mio EUR a zisk vždy niekde pri 1Mio EUR. A to sú ešte registrovaný v daňovom raji, takže ešte ďalšie ošmenknutie SR!!!! a takýchto firiem sú na SVK tisíce!!! Fuj, na toto nikto nepoukáže lebo to je zastrešované celou zločineckou oligarchiou.. Nedá sa oddlžiť niečo čo nemôže fungovať! Zsikové časti majú oligarchovia a ich poskokovia, a neziskové stratové má nemocnica (štát). To kde sme?!!!?

