Schválenie ktoré si vymohli lobysti bude platné len ak to odobrí každý parlament v každej zemi. Takže nie je to pravda že vlády už dali súhlas. Bude v každom parlamente ešte samostatné hlasovanie. Predpokladám že to bude v noci aby ľudia nevedeli, a že každý vie ako má zajasať v prospech vojnových zločincov... Demokracia = oligarcia = návrat otrokárstva. Toto je vizitka vyspelej spoločnosti!

