? to čo drístaš chlapec? Irak? Myslíš ruinu čo zanechali tvoji veľký bratia po bombardovaní?!!? A samostatnosť? Môžeme my investovať napr. do výstavby ciest bez toho aby sme si požičali nadiktované Eurofondy? O čom trepeš prosím? Veď mi sme prívesok západnej oligarchie... Pozri si aký je dlh SR teraz a aký bol kedysi? Teraz sa zadlžujú naše deti oligarchom na XX rokov, tak nepúšťaj do éteru takéto rozprávky!


