...presne toto som sa snažil dopátrať v odb. zväze policajtov...neúspešne...je jasné že tu niečo smrdí aj v ich právnej ochrane...buď právnu ochranu platí OZP alebo sú to prachy od niekoho z pozadia...zadarmo len vtedy ak budú z toho výhody...prisľúbené výhody...

