...za 33 rokov sa iba pramálo naplnilo z ideí novembra...švajčiarske platy dzurinda mečiar...sociálny štát tiež fico a ďalší...približovanie životnej úrovne západu...atď...nič z toho...zostala spotrebná konzumná spoločnosť ktorá chce iba brať a nie dávať...cirkev??? najmenší problém... a čo tretí sektor ???

