...Pravda?...vy že rešpektujete právo na vlastný názor???...ani omylom...obyčajný zoznam štátov kde sa 13 dôchodok poberá aj to nie kompletný nezverejníte...o čo ám vlastne ide???...ste zapredaný majiteľovi a vy máte byť nositelia pravdy?...v Pravde???...nula...nič...žiadna sebareflexia...užite si váš podlízavý zapredaný život...

