...to ako rozhovory medzi dvomi štátmi v konflikte o uspooriadaní problémov medzi nimi je prezentované ako nie dobré???...nepodceňovať a nevyvyšovať...nikoho...a spôsob rozhovorov a forma pri chcení oboch zainteresovaných strán by sa pri vôli ich našlo...a nie rozhodne písaním takýchto zbytošných článkov...ďaleko od frontu...

