To nie je pravda.Vtáčikov v zime treba prikrmovať.Môj manžel má tri búdky pre malé vtáčiky a jedno väčšie zastrešené pre hrdličky.Aj keď nieje nateraz taká zima treba prikrmovať veď na dolniakoch sú samé novostavby lebo pre developerov sa tam najlacnejšie stavia, rovná pôda žiadne veľké kamene ale že zničia obilnicu Slovenska im vôbec nevadí.Takže treba prikrmovať.

