Nemecká AfD pritvrdzuje. Chce vystúpiť z EÚ, zrušiť euro aj protiruské sankcie
Ktoré sú tie dobré veci? Že majú obrovské platy,že nám niečo sú ochotný vrátiť čo im odvádzame?Že nám lanária mladých ľudí a tím nás oberajú o pracovné sily? Aj doma by sme ich mohli zamestnať. Č dobrého doteraz pre nás urobili?Nezmyselnými sankciami na Rusko nás obrali o najlepšieho obchodného prtnera,že každý rok máme strach pred zimou či budeme mať čím kúriť? Zelenskyj nám zavrel ruský plyn lebo nechceme aby tam bola vojna a neumierali ľudia na oboch stranách pre jeho úchylné ego?