Neviem či ty žerieš to seno, ale podľa tvojich príspevkov asi áno.Argument nemáš žiadny tak si aspoň kopneš.Len v jednom máš pravdu , to o Matovičovi ale ekonomike zrejme rozumieš ako sliepka v kuríne.No a tie tisícové hodinky? Daj značku a kde to predávajú,mám záujem.


