Kto tie udalosti ukradol? Šimečkovci by určite oslavovali aj s tebou vstup wehrmachtu a SS do ČSR!
Kto tie udalosti ukradol? Šimečkovci by určite oslavovali aj s tebou vstup wehrmachtu a SS do ČSR!
...niečo také nenapadlo.
A ty čo by si chcel oslavovať, vstup nemeckého wehrmachtu a SS-ákov do ČSR?
Áno, to je vidieť aj u Šimečkovcov.
Zrejme v tom obaja máte skúsenosti z domu.Inak by vás niečo nenapadlo.
No keď by vládol Šimečka s Gröhlingom,tak by to bola katastrofa.
Si strašne vedľa.Ešte aj v západných filmoch sú to väčšinou Ukrajinky.
No neviem, ale Šimečka s Gröhlingom , prípadne pod velením Naďa by bolo účinnejšie.
Inak si zdravý? Pochybujem.
Ty asi v tekvici nemáš nič keď takejto hlúposti naletíš.
Si totálne vedľa.Po prvé vojnu vyvolali Ukrajinci vraždením rusko jazyčného obyvateľstva v Donecku a Luhansku a to napriek "Minským dohodám" 1. a keď to porušovali aj Minským dohodám 2. aj tie porušovali a vraždili ďalej.Nájdi si dobové správy, aj v našich médiách.A navyše napriek prísľubom že nevstúpia do Nato, že zostanú neutrálny, USA tam malo podzemné vojenské základne.
Preto že bráni svoju vlasť na ktorý majú zálusk USA-áci.
Prihlás sa a ťa zoberú!
Lebo darovaním našich ruských lietadiel MiG-29 (aj raketový systém S-300) vlastizradcom Naďom, museli zabezpečiť náš vzdušný priestor naši susedia Maďarsko a Poľsko.
Ty toho môžeš chápeš veľa, lenže tvoje reakcie sú úchylné.
Hulvát na druhú až na n-tú!
Ja by som to nazvala skôr zvrátenosťou.Ale proti gustu žiaden dišputát.
Nič proti gustu ale porovnanie je scestné.Vtedy takéto stupídne predstavenia neboli.
Ja by som povedala že aj usporiadateľom mali vopred upozorniť o nevhodnosti pre deti.Je to predstavenie pre mierne sexuálne zvrátených.Keď sa ti to páči rob to doma.
Odporúčame