Čo, máš voľno že nie si v Blderbergu na vrátnici? To ti nevadí že podvodník Kiska chodí po školách a a svojimi blábolmi a klamstvami ohlupuje mládež už aj na stredných školách? Toto je faloš keď vyžmýkal od chudoby a na tom zbohatol a teraz sa tvári že je anjel.Fuj.


