Myslíš toho daňového podvodníka Kisku?
Nie, to je zlepenec troch strán a to ešte bude mať samozrejme nároky aj SaS a Sme rodina, KDH ako aj takí ako sú Beblavý, Mihál a podobné individuá. To by bol ozajstný zlepenec.
Môj svokor hovorí že nie, lebo sa spoľahlivé ruské lietadlá museli nahradiť šmejdom zo západu.
Preto ho volilo okolo 90% obyvateľov Ruska, lebo majú otvorené oči.
Bez jeho diplomacii by sme tu už mali 3. svetovú vojnu.Radšej ty ne-"zacnej" tárať nezmysli.
Putina na celom svete uznávajú za najrozumnejšieho politika zo súčasných lídrov veľmocí,
No neviem či vieš o kom píšeš,lebo Kiska je najhorším prezidentom ktorého sme na Slovensku mali.
janizamerici -- -- -- Tvoj idol daňový podvodník, pozemkový špekulant, pokorný sluha Sorosov a USA, Kiska by mal najprv vysvetliť svoje kšefty a keď má trochu charakteru odstúpiť a zaplatiť lety do Popradu DOBROVOĽNE!!!
stoik - - - Ty si taký namyslený že si myslíš že nikdy si neurobil preklep. Môžeš si byť istí, že dnes už by Kisku ľud nezvolil.
janozamerici -- -- -- Ja nemám žiadneho poloboha, ani som nikdy nemala.Tvoja arogancia, nafúkanosť a
schopnosť primitívne urážať každého kto vysloví pravdu o tvojom anjelovi s rohami je nekonečná.
A samozrejme prezident Kiska.
stoik -- -- -- Tvoje zbožné želanie,opak je pravdou.
Danko len vypovedal to, čo si myslí väčšina obyvateľov Slovenska.
Odporúčame