Magian --- To ale potom ty určite neschvaľuješ a tvrdíš tu iné.
Magian --- To ale potom ty určite neschvaľuješ a tvrdíš tu iné.
To nič neznamená, veď údajne aj ty si absolvent vysokej školy.Len neviem ktoré poschodie.
Mohla by napísať Kiskovi a tváriť sa že je migrantkou, aj by ju prijal.
Pupušššško - -- Ty si cirkev, ty si NATO, ale predovšetkým platený arogantný demagóg a troll.
Mag.n - Každé video je nahrávané ale aná....zi USA s IQ pod 70 to vždy chápu ako Ruskú propagandu.
Pupuššško --- To trepeš len preto aby si dostal svoje doláriky za každé písmeno ako si sa sám priznal.
To sa spýtaj úžerníka Kisku ktorý víta migrantov a ubezpečuje ich o solidarite Slovenska hoci sú to drvivou väčšinou ekonomickí migranti.
Ty si kde uložený že stále sypeš svoje hlúposti?
Destabilizácia Európy USA-ákmi naďalej úspešne pokračuje.
Amícki aná....zi a faš..ti sa nezaprú.
Pupuško --- Tvoje poznámky sú úchylné.Asi ťa už ani manželka neznáša že slintáš o cudzej hore bez.
Kto by sa chcel rekvalifikovať na preamerického trolla ako si ty.
Ale patrí. Do smetného koša.Aj s jeho zrejmým idolom Adolfom.
Evidentne si pletieš Rusov s USA! Nuž ale čo už s tebou? A takýto baviči sem prišli zo Sme-ti.
Odporúčame