lubos - To myslíš toho skartovača ktorí nevedel že skartoval on alebo sekretárka?Samozrejme "omylom".
lubos - To myslíš toho skartovača ktorí nevedel že skartoval on alebo sekretárka?Samozrejme "omylom".
fabo - to nie je vtip.Ty by sa sa za to vrece zemiakov naozaj hodil. Aspoň podľa tvojich názorov.
Že jediný dobrý kandidát PhDr Ján Jurišta nemá aspoň 30% hlasov, svedčí o nízkej úrovni voličov, aspoň tých opýtaných.Ešte viac zarážajúce je, že úžerník Kiska ktorý zbohatol z úrokov od chudoby za pôžičky má až 15,3% a jeden arogantný komediant a alkoholik ktorý má veľký podiel na terajšej biede má 10,1%. Zdá sa že opäť budeme voliť menšie zlo.
rejpal -xixula - Gratulujem k vášmu sňatku.To vás "kaplan" oddal?
Keby to nehovoril najskorumpovanejší "išpán" v najskorumpovanejšej "žumpe," tak by som sa nad tým zamyslela. Ale takto to je pochybné.
Bez príživníkov by bola väčšina ľudí bohatších finančne a žili by dôstojnejšie.
Rejpal - Ty nestojíš za to aby som s tebou diskutovala, lebo tebe keď sa minú argumenty tak sa snažíš urážať Si poľutovaniahodný primitív.A NEROB HANBU ČECHOM.
Máš pravdu, ale určite je na to nejaké riešenie. A keď v kapitalizme nie tak znárodniť.
Jediné riešenie , a nepíšem to prvý krát, je -Zvýšiť dane podnikateľom aspoň na 40% a minimálnu mzdu zvýšiť na úroveň priemernej mzdy a z toho odvodzovať platy ústavných činiteľov, všetci tí ktorí podnikajú na Slovensku by museli byť zaevidovaní na Slovensku a tu aj platiť dane.Len potom by sa politici činili.Žiadne zvýšenie nezamestnanosti by nenastalo, lebo podnikateľ by chcel udržať svoj nadštandardný luxus a bol by nútení snažiť sa zamestnať viac ľudí ktorí na neho zarobia.
Aj Trianon aj obidve Viedenské arbitráže.Všade rozhodovali mocnosti o osude druhých krajín.
Evanjelici pochádzajú z RKC , Koľko máš rokov chlapče, 5?
To nie sú farári, tie majú plat a nežiadajú zvýšenie.
Koľko krvi preliali cirkevní inkvizítori a križiaci s podporou pápeža než sa im podarilo prinútiť štáty ku kresťanstvu?