667. deň: Za jediný deň padli tri ruské stíhačky Su-34. Ukrajinský veliteľ: Odleťte do večnosti, bratia
Tak Rusi zas útočili dronmy na Kyjev? Prečo? Veď Rusi nebombardujú civilistov, ako nám kolaboranti každý deň opakujú. Tak schválne, asi tam útočili na vojakov, keď nie na civilistov. Ale kolaboranti ktorí túžia po ruskom zlatom rubli v peňaženke nám predsa tvrdia, že Ukrajina už mele z posledného a nemá vojakov. Čiže keď Ukrajina nemá vojakov, tak sa každý deň ráno presúvajú z frontu, lebo inak by sa Rusi prevalili, späť do Kyjeva, aby ich Rusi trafili a potom okolo obeda sú už späť na fronte. Prial by som preto Ukrajincom, aby mohli skóre s Rusmi vyrovnať. Poslať tam presne rovnaký počet dronov a rakiet na Moskvu, ako oni na Kyjev. To by bolo spravodlivé. To by Rusom možno pri voľbách Putina otvorilo oči. Keby toto Ukrajinci mohli, Rusi by vojnu nezačali, bojujú vždy len so slabšími. Taká je skutočná pravda o všetkých ich hraničných konfliktoch.
No a ešte kúsok pravdy pre ruské filcky od Rusa https://www.visegradsky-jezdec.cz/vypoved-pl…