Zničme pätinu Rusov... tých, čo nechcú Putina, radí poslanec za vládnu stranu
Takéto vyhlásenia znamenajú, že tí, čo ušli z krajiny pre to, lebo nepodporujú Putina by sa domov nemali ani vracať. De fakto by sa domov nemali vrátiť IT-čkári, ale aj chlapi v produktívnom veku. Nakoniec starý páprda v uniforme zistí, že nemá doma kto pracovať za linkami a jemu už nechodí žiadny dôchodok. Ale v Rusku, v krajine kde včera prejedli zajtrajšok, je možné všetko. Ale však nech sa zabíjajú medzi sebou, lepšie ako keď oni zabíjajú na Ukrajine.