Načo atómovky, keď Rusko možno poraziť papierom.
Načo atómovky, keď Rusko možno poraziť papierom.
Ano riešia a vieš prečo? Lebo Rus vedie na našich hraniciach vojnu a všetci sú z toho vydesení. Takže áno, každého normálneho zaujíma, kedy to skončí a každý chce byť v obraze. Prečo tedy ty nekomentuješ iba články o inflácii u nás? Prečo sa ty vyjadruješ k dianiu na Ukrajine? Jáj, ty môžeš písať kde chceš a čo chceš, ale keď iní chcú písať o čom chcú a kedy chcú tak nemôžu. Ty Rusak zapredaný, tak aj dopadneš.
Toto je humánny spôsob, ako zastaviť Rusko vo vedení vojny. Podrezať nie ľudí, ale ich peňaženky.
No SU57 nikto nikdy nevidel. Maju ich 12 a len prototypy. Alebo nie?
A Rusov umrie kolko ked si to uz takto vsetko prepocital?
Napisu to tam po lopate a napriek tomu sa najde prorusky truhlik, ktory nepochopi slova typu vacsi dostrel, strielat z bezpecnej vzdialenosti, vacsia nosnost na jeden let, viac rakiet harm, rychlejsia volba cielov. Je jedno ako odborny je clanok, vzdy sa najde dezolat, ktory veci rozumie lepsie ako technici samotní.
No a co ty? Ty si tam bol, ze vies, ze klame?
A na co to potrebujes vediet?
Cize hovoris, ze Ukrajinci nemaju, nemali pravo odmietnut stagnaciu a chudobu ktoru im vnucovalo Rusko?
Cize hovoris, ze Ukrajinci nemaju, nemali pravo odmietnut stagnaciu a chudobu ktoru im vnucovalo Rusko?
Cize hovoris, ze Ukrajinci nemaju, nemali pravo odmietnut stagnaciu a chudobu ktoru im vnucovalo Rusko?
Cize hovoris, ze Ukrajinci nemaju, nemali pravo odmietnut stagnaciu a chudobu ktoru im vnucovalo Rusko?
Socializmus sa zvrhol sam. A tom nema zmysel diskutovat.
Jediny kto sa tu tak tvari si ty a to si obycajny Rusak.
To píšu na HS tieto udania a teórie?
Klameš, Rusi postupili ďalej za Curzovu líniu, vôbec ju nedodržali a za odmenu Poliakov zabíjali rad radom.
Máš pravdu že povstali, u nás sa Republika ide dostať do parlamentu!
Tento diskutér je vysvedčením admina. Admin je obyčajný troll ktorý by si v normálnom plátku peniaze nezarobil. Tu vezmu hocikoho.
:D bože ty si ale nímand. Tak my sa tu hlásime všetci k nacistom :D Ty keď niečo napíšeš, je to ako keď ho.no do ventilátora hodíš.
Odporúčame