Ano riešia a vieš prečo? Lebo Rus vedie na našich hraniciach vojnu a všetci sú z toho vydesení. Takže áno, každého normálneho zaujíma, kedy to skončí a každý chce byť v obraze. Prečo tedy ty nekomentuješ iba články o inflácii u nás? Prečo sa ty vyjadruješ k dianiu na Ukrajine? Jáj, ty môžeš písať kde chceš a čo chceš, ale keď iní chcú písať o čom chcú a kedy chcú tak nemôžu. Ty Rusak zapredaný, tak aj dopadneš.


