Takze sa uz zas zacinaju vyhrazat? Znaci to neuveritelne zufalstvo. Inak ten Surovikin si nic ine za to ani nezasluzil. Smrt tych vojakov pada na jeho hlavu. Ukrajinci to miesto nezasiahli kvoli mobilom, ale kvoli veleniu, ktore ich tam sustredilo napriek tomu, ze viaceri protestovali. Dostali ucast rozkazom hoci bolo okolie informovane, ze tam planuju Silvestra pre vojakov. HIMARS len dielo skaz zacal, ale naviac ublizila uskladnena municia vedla ktorej tancovali. Az ta tu budovu zrovnala zo zemou. Flagrantny priklad stupidity ruskeho velitelstva. Troli naopak pisu, ze ho vlastne povisili. Ale to asi nikoho neprekvapuje.


