Takže sa to nedeje keď to povie HRW? Lebo je v službách USA? Čo ste chceli tým povedať? Že si to vymýšľajú, alebo prikrášľujú? To to som zvedavý ...
Takže sa to nedeje keď to povie HRW? Lebo je v službách USA? Čo ste chceli tým povedať? Že si to vymýšľajú, alebo prikrášľujú? To to som zvedavý ...
Nuž Rusko je odsúdené na vazalstvo voči Číne. Je to neodvratné.
Na rozdiel od vás sa za hlupáka nepovažujem a vidím kto si s kým podáva ruky. Nacista bol ocenený samotným Putinom a ten mu naháňa vojačikov na Ukrainu. Alebo náš nacista je náš, toho si nedáme, ale Ukrajinský nám vadí?
Máte dáta z nejakého prieskumu, že 10% rozhoduje v prípade Ukrajiny nad 90% Slovákov? Sem s ním, rád si to prečítam.
Raz trpí a raz netrpí ... Kto sa v tom má vyznať? Propaganda na každej strane.
Áno a preto má most diery ako ementál. Sú o tom aj videá. Ale vy asi budete tvrdiť, že to je výsledok zlej údržby ešte pred vpádom na Ukrainu. No schválne ... kto podľa vás zabíjal v Buči?
Sa vám asi sníva ... Tu je link na ktorom vidno, kto v skutočnosti podporuje fašistov a nacistov https://www.reddit.com/r/EnoughCommieSpam/co…
Zásahový tím usmrtením týchto medveďov obral miestne poľovné združenia o peniaze z možné povolenia na odstrel. Zásahový tím nás všetkých stojí peniaze hneď 2x.
Takýmto by som dal zobrať navždy vodičák. Kým jazdí, nikto nevie koľko toho vyniesol, alebo by ešte mohol. Nerozumiem, prečo taký zákon nemáme.
Možno sa na problém našich mostov dívame celkom zle. Ak sa Rusi prevalia cez Ukrainu a pôjdu cez Slovensko, tak ich havarijný stav bude presne 100% to, čo by sme nepriateľovi chceli pri presune ponúknuť. Samozrejme to je vtip.
Áno chcú viac, bohužiaľ pre Rusov, každý deň sa im to vymyká stále viac a viac z pod kontroly. Rusi síce rozhodli o tom, že bude vojna, ale bude to nakoniec NATO, ktoré rozhodne, kedy vojna skončí. A tomuto celému sa dalo, verím, predísť. Je to škoda, lebo obe strany sa mali počúvať a Ukraina mohla ako vmedzerená krajina prosperovať z týchto dvoch pólov.
Môže strieľať na nádrže, odložené granáty okolo ktorých sa pohybuje obsluha. Takže je asi možné strieľať na zapaľovanie alebo detonáciu.
Vojna sa dá viesť rôznymi spôsobmi, to vám by mal dať Macko prednášku. Vojna to nie sú len atómovky a celonárodná mobilizácia. Putin nepovedal, že to je vojna, tak to nie je vojna. Putim povie že to je vojna, tak to je vojna. Putin povie že to gaťky sú podprsenka, tak je to podprsenka, Putin povie, že podprsenka sú gaťky, tak sú to gaťky ... Neuveriteľné aké je ľahké vás naprogramovať a kľúčom k vášmu vnímaniu sveta je len slabosť pre niekoho ... Keby ste mal takú slabosť na mňa presvedčil by som vás, že reklamy sú film a film reklamy a potom by som na vás zarobil majland a ešte by ste ma miloval.
ROBERT FICO ... bohužiaľ nie :D a preto kričí
Mená som si nezmýlil, to len vy ste nepochopil pointu. Lebo Fico funguje takto, jemu zmarím, sebe vybavím.
Na základe Ruského zákona aj vy by ste boli vo väzení ... a aj ten nad vami.
Áno, tie vyhlásenia, to si pamätám, to bola iná haluz ... Zaútočíme na vás najmodernejšími zbraňami aké svet ešte nikdy nevidel. Ani my. Ale zaútočíme! :D
Hranol sa hnevá, že jeho mecenáš nebude mať zarobené. Ficovi je jedno čo sa kúpi, hoc aký šmejd, len aby išli prachy donorom. A o tom to celé je. Jemu je u prdele nejaká funkčnosť toho, čo sa kúpi. Ešte aj v čase vojnového napätia by predal aj vlastnú mater. A ak by sa aj peniaze ušetrili, ukradol by ich.
Veľmi trápny komentár zvlášť v čase vojny na našej hranici.
Odporúčame