Nedristaj, to nie je vsetko co "len" hovoris. A to je ten problem.
Nedristaj, to nie je vsetko co "len" hovoris. A to je ten problem.
Ziadna vakcina nie je nikdy 100%. To ti asi nik este nepovedal? Ockovania, ktore si mal do dnes, a preto tu mozes vypisovat, boli vysoko bezpecne, ale nie 100%. Ze si tu je vysledok vladtne toho, ze si nemal SMOLU a nepatril si k tomu malemu cislu, ktori to stastie ako ty nemali. Ak tomuto nerozumies tak sa tu ani nevyjadruj.
A ako tu istu vec hranim sa s mikroskopom zistila Pekova? Od nej necakas viac odpovedi?
Stazuj sa u Fica. On im to zadal, nerobili to len tak zo zabavy. Sranda, ze tu saskujes, ze ty si sa nic nedozvedel, ake ked Kotlar mal tlacovku plnu bombastickych objavov bez dokazov, mal si za PC orgazmus. To je to, co je na tebe a tebe podobnych divne.
Kotlar je vizitka volica koalicie. Aky volic, taky Kotlar.
Vyberane rodinny elektromobil do 55 000 ... Uz po tejto vete to zacalo byt scifi a text treba citat ako 1. aprilovy pokus o vtip.
:D kámo to si naozaj trafil, on sa skutočne viac krát s týmto obrátil na opozíciu. Akože naozaj.
Jasné, a svišť ju balil do fólie.
Ale jaký si podkutý, Ty nebudeš obyčajný diskutér. A my to už dávno vieme, že za tvojím nikom je niečo viac a nerobíš to len tak zo zábavy ale motivácia je finančná. Nemáš zač.
Tí navešaní na tej prezidentskej bráne, tak to teda vôbec neboli demonštranti. A zbrane ktoré poslal, poslal, aby vyzbrojil UA aby oni bojovali namiesto nás. Ale to ty nepochopíš, ty si myslíš, že Rus je brat. A že Vás je. Už precitli v Donbase, keď zistili, čo im tam robia Rusi.
Jedna skutočná vojna a všetky LEGENDY o tom, čo všetko má Rusko v skladoch za úžasne zbrane, sa rozpadli. Všetky legendy boli šírené proruskou propagandou šírene s cieľom zahmlievať skutočné technologické zaostávanie. Rusko má len jednu legendárnu zbraň a tou je NAS MNOGO, HURÁ proti guľkám.
Najviac na streche tvojho domu alebo bytu. A potom vsetkej tvojej rodiny.
Slabosi maju taketo reci ako Trump. Silny prezidenti USA mali za sebou ciny. Najslabsi prezident v dejinach USA.
Ak to dokážu urobiť tak to nie je ich úžasný uspech, ale zlyhanie NATO a ochrany krajiny a vzdušného priestoru. Už zas tie legendy o Rusoch čo majú za techniku.
K tým 2700 prípadom v Polsku a viac ako 1100 prípadom v Litve sa nevyjadríš? Jaj nie, Rusi spia, také oni nerobia a ani robiť nemôžu, lebo ty si o tom nepočul, lebo tebe to nezapadá do predstavy mierumilovného Ruska, ktoré je síce veľmoc ale paradoxne, keď hovoríš o Rusku ty a tebe podobní, tak veľmoc zrazu nie je veľmocou, ale len krajinkou, ktorá nemá vlástné plány, ale iba reaguje. A odborník ktorý? Jaj S. Peková? Tá s okrúhlou pečiatkou? Lebo okrúhlejšiu ako ona už nemá nikto na svete?
Nech ti to vydrzi. O par dni aa dozvies kde vsade ti zas vlada vezme a malo to nebude. Renta nieco atoji.
Zabudol si dodat, ze tam je aj Rusko. Ake ja som ta doskedne doplnil. Nemas zac.
Ha ha ha, Maduro sa boji o svoj krk. Vo Venezueke zize 96% ludi na hranici chudoby. Volby vyhrak taj, ze sa neubuval ani ukazat vysledjy. Inak povedane, tento doktatir, ktory sa opevnil vo vlade tak, ze je neidvolatelny, sa boji o svoj zivot pravom. Navyse je uz o nom zname, ze stiji na cele drogoveho velkeho kartelu a pasuju kokain do USA. Pri odmene 50 000 000 dolarov na jeho hlavu Maduro vie, ze informacie o jeho polohe USA uz davno maju. Je to len otazka cadu, kedy ho rakety USA zabiju. On uz svoj koniec tusi. Ak sa to stand, celej Venezuele sa obrovsky ulavi a budu mat statny sviatok.
Mysli to Nemecko s ktorym mali Rusi dohodu a ktore ekonomicky a hospodarsky podporovalo Rusko v zabijani Slovanov az do kym nezautocili Nemci aj na nich. To Rusko tvoje milovane sa tu ma na mysli.
Odporúčame